786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Impreza włoska

Tylko z nami wybierzecie się w podróż do Włoch i to bez opuszczania swojego miasta. Dodatkowo poznacie tamte klimaty, kulturę oraz genialne rozrywki południowych ludzi. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Na pewno przygotujemy masę profesjonalnych atrakcji oraz zadbamy o odpowiedni wystrój, który wprowadzi wszystkich w atmosferę gorących Włoch, gdzie nie brakuje wina, słodkich winogron i przede wszystkim dobrych imprez. Zaczynamy!

Włoska scenografia w naszym wydaniu

Romantyczna Werona? Majestatyczny Rzym? Proszę bardzo, u nas to wszystko masz zagwarantowane dzięki dekoracjom, oprawie muzycznej, scenicznej oraz wizualnej. Do tego makiety koloseum, dodatki nawiązujące klimatem do słonecznej i pięknej Toskanii oraz przede wszystkim dużo słońca, ciepła, wspaniałych potraw, wytwornych strojów i majestatycznych mebli, które tylko dopełnią klimat i w 100% oddadzą to, co czuć w Italii.

Teraz pora przedstawić Ci propozycje wysmakowanych, niebanalnych i spektakularnych rozrywek, którym oddają się Włosi, a których Ty możesz być teraz uczestnikiem. Gotowy na spora dawkę dobrych wrażeń?

Rozrywka godna każdego Włocha

Na co możecie liczyć w kategorii zabaw, konkursów, tańca i biesiady? Na początku imprezy goście zostaną przywitani kieliszkami pysznego wina wprost z dalekich i gorących Włoch. Konferansjer zaprosi wszystkich do zabawy w sztafetę Toskańską, która będzie pierwszą rozrywką, rozgrzewającą wszystkich do dalszej zabawy.

Później nadejdzie pora na pojedynek rodem z Ojca Chrzestnego oraz zmagania siłowe, w których zwycięzca zostanie nagrodzony odznaką rodowitego Włocha. Znajdzie się także czas n chwile dla ucha, czyli odśpiewanie popularnych Italijskich arii operowych. Co jeszcze znajdzie się na liście zabaw?

• Pokazy taneczne rodem Włoskim.
• Pokazy wokalne z udziałem popularnych włoskich przebojów.
• Degustacje włoskich win oraz potraw.
• Ugniatanie największej pizzy na czas.
• Nauka włoskich pozdrowień i śmiesznych słówek.
• Wieczór włoskiego tańca towarzyskiego.
• Konkursy z nagrodami.
• Inne włoskie rozrywki, które przygotujemy dodatkowo na Twoje życzenie.

W celu domówienia wszystkich szczegółów imprezy, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.