786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Catering na spotkanie biznesowe

Catering na spotkanie biznesowe

Spotkanie wielkiej wagi

Spotkanie biznesowe to nie byle jaka okazja. Zadbać należy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Jako spotkanie oficjalne i bardzo często eleganckie, wymaga odpowiedniej oprawy. W końcu celem jest nie tyle spędzenie wspólnie czasu, co omówienie biznesowych kwestii, dotychczasowej i przyszłej współpracy, wspólnych planów. Gdy spotykają się kontrahenci, nic nie może być przypadkowe. Jako organizator chcemy przecież zrobić na gościach jak najlepsze, w pełni profesjonalne wrażenie. Dotyczy to nie tylko naszej prezencji, lokalizacji czy wystroju, co również menu.

Nieprzypadkowe menu

Tutaj różnorodność może być kluczem do sukcesu. Bardzo często wybierane są dania kuchni lokalnej, sezonowe, lub typowo polskie, jeśli spodziewamy się gości z zagranicy i chcemy pokazać im choć część bogatej kulinarnej tradycji naszego kraju. Nie zawsze możliwe jest zebranie informacji o ewentualnych uczuleniach na produkty spożywcze czy dietach wśród gości. Bez względu na to, warto zadbać, by menu było na tyle różnorodne, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Upewnijmy się, czy dostępne będą wersje bez nabiału i mięsa, orzechów, glutenu i innych alergenów. Nikt nie powinien czuć się wykluczony przy stole.

Jak uniknąć wpadki?

Na wydarzenie takie, jak spotkanie biznesowe, zamawia się zwyczajowo catering u zewnętrznej firmy. Z ich jakością bywa różnie, nie każdej opinii można ufać, a zostawić tak ważny element w rękach przypadku to poważny błąd i ogromne ryzyko. Najmniejsza wpadka położy się cieniem na całym spotkaniu i będzie świadczyła źle o nas samych, jako jego organizatorach, zaważy na naszym wizerunku. Na testowanie wszystkich możliwych opcji nie ma czasu ani środków. Jak uniknąć przykrej niespodzianki i wstydu przed biznesowymi gośćmi? Czy jest jakieś wyjście?

Najsmaczniej z naszą firmą!

Nasza firma znajduje wyjście z każdej sytuacji! Catering nie ma dla nas tajemnic – od lat organizujemy wydarzenia, układamy menu i dokładamy starań, by catering był naprawdę pierwszorzędny. Powierz nam catering na swoje spotkanie biznesowe – spełnimy nie tylko Twoje wymagania, ale i damy pewność najwyższej jakości, punktualności i pełni smaku. Nasze lata doświadczenia pozwalają nam wybrać najlepszy catering w Twojej okolicy. O nic nie musisz się martwić! Tylko my da Ci sto procent satysfakcji!