786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Wynajem autobusu w stylu UK

Może by tak przenieść imprezę na chwilę do Anglii? Ale jak to zrobić w tak krótkim okresie czasu, bez wzbijania się w przestworza? Jest na to pewien sposób, a wszystko czego potrzebujesz, aby z niego skorzystać, to współpraca z agencją Whatevent. Wynajem autobusów w stylu UK to pomysł, który odmieni Twoją imprezę!

Znak rozpoznawczy Londynu na Twoim evencie

Zabierz uczestników Twojej imprezy w krótką lub trochę dłuższą podróż autobusem niczym z dróg United Kingdom. Nasza agencja może Ci zaoferować kilka rodzajów tego kultowego pojazdu. Na większych eventach idealnie sprawdzi się duży, czerwony autobus z dachem. Jest w stanie pomieścić aż siedemdziesiąt cztery osoby. Wyposażony jest oczywiście w oryginalne siedzenia. Dostępny jest także mniejszy model, mający miejsca na sześćdziesięciu pasażerów. Kolejną propozycją jest bardziej turystyczna wersja, a mianowicie piętrowy autobus – kabriolet. Pomieści pięćdziesiąt osób. Jego dodatkowym atutem jest możliwość zdemontowania siedzeń z piętra, co pozwoli uzyskać fantastyczną powierzchnię do zabawy. Gdy jednak autobus nie będzie służył tylko do przejazdu,
a cała impreza ma toczyć się w jego wnętrzu, proponujemy wynajęcie piętrówki przerobionej na pub. Posiada stolik, a także barek, co umożliwi dobrą zabawę przez długie godziny. Wypożyczenie tych charakterystycznych autobusów możliwe jest z szeregiem opcji dodatkowych. Mowa tutaj o szeroko rozumianemu nagłośnieniu, oświetleniu, dekoracjach i bannerach. Ciekawą opcją jest również skorzystanie z możliwości wspólnego malowania piętrowego pojazdu. Jak widać opcji towarzyszących tym wspaniałym autobusom jest bardzo wiele, a co za tym idzie, różnorodność eventów jakie można z ich wykorzystaniem zorganizować jest naprawdę spora.

Impreza w stylu Whatevent

Organizując imprezę warto wziąć pod uwagę wszystkie aspekty mające wpływ na zadowolenie gości. Są to przede wszystkim: oryginalność, pomysłowość i wysoka jakość. To wszystko zapewni Wam agencja eventowa Whatevent. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy, to gwarancja najlepszej możliwej obsługi. Autobusy jakimi dysponujemy są na bieżąco serwisowane, posiadają aktualne badania techniczne i niezbędne ubezpieczenia. Także kierowcy jakich zatrudniamy mają za sobą wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu pojazdów, oczywiście z kierownicą po przeciwnej stronie niż w Polsce.