786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Gdzie we Wrocławiu zorganizować imprezę plenerową?

Wrocław, stolica województwa dolnośląskiego, jest pięknym miastem, wręcz stworzonym do organizacji imprez w plenerze. Liczne parki znajdujące się w nim zapierają dech w piersiach, a architektura Starego Miasta unaocznia piękną historię tego miasta. Dlatego właśnie warto rozważyć organizację imprezy plenerowej w jednym z miejsc oferowanych przez Wrocław.

Impreza na łonie natury

 We Wrocławiu nie brakuje terenów zielonych, zwłaszcza odrobinę dalej od centrum. Warto zwrócić uwagę na przykład na Park Szczytnicki, który liczy ponad sto hektarów. Na jego terenie znaleźć można bardzo duże pokłady różnych gatunków zielonych roślin, które odprężają i wprowadzają w stan wyciszenia. Niedaleko Parku Szczytnickiego można znaleźć bardzo popularny Ogród Japoński, który inspiruje azjatyckimi motywami i posiada nawet pawilon herbaciany. To popularne miejsce dla różnorodnych eventów, nie tylko związanych z kulturą japońską.

Event w centrum Wrocławia

Nie ma problemu, jeśli wolisz pozostać w granicach Starego Miasta: tu również Wrocław oferuje wiele ciekawych miejsc, które uatrakcyjnią organizowany przez Ciebie event. Na szczególną uwagę zasługuje Galeria Neonów. Miejsce będące częścią Klubogalerii Neon Side skupia neony kin i innych wrocławskich instytucji sprzed lat, a szczególnie efektownie wygląda w nocy. Innym kultowym wrocławskim miejscem jest Rynek, który otoczony jest przez zachwycającą staropolską architekturę i dysponuje dużym placem, który również świetnie sprawdzi się przy imprezach różnego rodzaju.

We Wrocławiu możesz liczyć na wiele ciekawych miejsc pasujących do tematu Twojego wydarzenia. Nieważne, czy organizujesz koncert, czy imprezę tematyczną – przestrzenie Wrocławia gwarantują Ci świetny event. Tak jak i my: nasza firma może pomóc Ci w przygotowaniu wydarzenia na najwyższym poziomie. Dopniemy wszystko na ostatni guzik i zapewnimy profesjonalny przebieg imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą agencji Whatevent.