786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Scenografia statku kosmicznego

Być człowiekiem, znaczy dokonywać kolejnych odkryć, przełamywać kolejne bariery, docierać tam, gdzie jeszcze nikt wcześniej nie dotarł. Od lat, taką ostateczną granicą ludzkości jest kosmos – źródło fascynacji zwykłych ludzi i inspiracji artystów. Niewątpliwie, tak jak Kolumb niegdyś odkrył Nowy Świat, przyszłe pokolenia przełamią i tę kolejną, niezdobytą jeszcze granicę.

Jednak, z uwagi na to, że dzisiejsza technologia nie jest jeszcze na tyle zaawansowana aby umożliwić nam żeglugę w przestworzach kosmosu, wyobrażenie wnętrza statku kosmicznego znamy jedynie z popularnych dziś filmów, seriali, gier video oraz książek gatunku science-fiction. Rozbudzają one naszą wyobraźnię, ukazując ludzkość jako cywilizację zaawansowaną, zdolną do podróży międzygwiezdnych i zasiedlania innych planet. Któż jednak, nie chciałby zasiąść za sterami statku eksploracyjnego rodem z serii “Star Trek”, czy bojowego myśliwca z kultowej sagi “Gwiezdne Wojny”?

Możesz spełnić to marzenie razem z firmą Whatevent, która pomoże ci przygotować scenografię do eventu, którego tłem byłoby wnętrze statku kosmicznego. Jeśli jesteś fanem gatunku albo osobą, która pragnie wkroczyć w ten fantastyczno-naukowy świat, nasza oferta jest wprost stworzona dla ciebie!

Wykorzystanie imprezy względem przedziału wiekowego uczestników

Istnieje wiele pomysłów na wykorzystanie eventu ze statkiem kosmicznym w tle. Zanim jednak pomyślisz o charakterze imprezy, warto abyś wyznaczył przedział wiekowy jego uczestników. W ten sposób łatwiej ci będzie dobrać odpowiednią scenografię oraz atrakcje, zapewniając gościom jak najlepsze wrażenia.

Jeśli targetem eventu są dzieci, scenografia statku kosmicznego może być wykorzystana np. na imprezie-niespodziance, imprezie tematycznej w szkole (takiej jak dyskoteka, czy impreza integracyjna) lub jako tło urodzin. W przypadku imprezy dla dzieci, scenografia powinna być naturalnie bardziej kolorowa, a dekoracje raczej przyjazne i służące edukacji.

Z kolei na wydarzeniu, którego targetem jest młodzież i osoby dorosłe, możesz pozwolić sobie na nieco więcej swobody. W takim przypadku, scenografia statku kosmicznego może stanowić tło imprezy tematycznej, planu filmowego, imprezy przebieranej, czy wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Pamiętaj, że bez względu na to w jakim wieku będą twoi goście, tak naprawdę ogranicza cię jedynie twoja własna wyobraźnia! W przypadku problemów z organizacją, bez obaw! Nasza firma pomoże ci dobrać scenografię pod odpowiednią okazję.

Precyzja wykonania

W przypadku scenografii fantastyczno-naukowej, trudno jest mówić o realizmie. Nasza firma jest jednak w stanie zapewnić wysokiej jakości makiety i elementy dekoracji, które dodadzą wiarygodności całemu wydarzeniu. Pietyzm, z jakim wykonane będzie twój statek kosmiczny z pewnością sprawi, że goście wprost oniemieją z zachwytu!

Wyposażenie statku kosmicznego oraz kostiumy

W zależności od tego, czy zdecydujesz, aby twój event znajdował się wewnątrz statku kosmicznego, czy żeby makieta pojazdu była po prostu częścią większego tła, nie stanowi to dla nas większego problemu! Jesteśmy w stanie zapewnić szereg makiet oraz elementów dekoracji, które świetnie wpasują się w klimat twojej imprezy. Oferujemy:

 • Makiety części statku kosmicznego, komputerów, ekranów, paneli
 • Dekoracje w stylu sci-fi w kształcie przewodów, kabli, rur, antenek
 • Makieta teleportera
 • Makieta mostku kapitańskiego z fotelem (w stylu Star Trek)
 • Reflektory, kule dyskotekowe, oświetlenie LED w różnych kolorach
 • Wszechstronne reflektory z systemem CMY (tzw. Głowy)
 • Komunikatory (w stylu walkie-talkie)
 • Tematyczny catering, w tym posiłki w stylu astronautów

Oraz wiele innych elementów dekoracji.

Jesteśmy również w stanie zapewnić przebrania, oddające klimat danej imprezy tematycznej. W zależności od uniwersum, w jakim będzie utrzymane wydarzenie, możemy zapewnić przebrania pasujące klimatem do filmów “Star Wars”, serialu “Star Trek”, bądź standardowe kostiumy w stylu kosmicznym. Oto niektóre przykłady z naszej oferty:

Tematyka Star Wars

 • Szaty rycerzy Jedi
 • Szaty wojowników Sith
 • Przebranie droida C3PO
 • Przebranie droida R2D2
 • Kostium szturmowca
 • Kostium Chewbacci
 • Przebrania i charakteryzacja kosmitów

Tematyka Star Trek

 • Mundury załogi “Enterprise” z serialu “Star Trek: Seria Oryginalna”
 • Mundury załogi z filmów Star Trek (I-VI)
 • Mundury załogi z serialu “Star Trek: Następne Pokolenie”
 • Mundury załogi z serialu “Star Trek: Stacja Kosmiczna”, filmów “Star Trek: Voyager”, “Star Trek: Pokolenia” oraz z nowszych filmów
 • Przebrania i charakteryzacja Klingonów

Oferujemy również moc atrakcji!

Oprócz propozycji dotyczących oferty wystroju, dekoracji oraz przebrań charakterystycznych dla twojego eventu, nasza firma zajmuje się również organizacją gier, zabaw i innych atrakcji, które z pewnością długo będą wspominane przez twoich gości.