786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Firmowa integracja u stóp Beskidu Żywieckiego

Stres przy organizacji wyjazdu integracyjnego? Mamy na to sposób – wyjątkową propozycję!

Wyjazd integracyjny oznacza dla wielu specjalistów od słynnego hasła „team building” godziny spędzane na robieniu tak zwanej burzy mózgów, a następnie kreowaniu wydarzenia pod względem logistycznym, co generuje kolejne pokłady poświęcanego czasu…. Czy jest to konieczne, aby zorganizować wydarzenie godne zapamiętania i dostarczające niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom? Z pomocą naszej firmy z pewnością Ci się uda – nasze doświadczenie w branży zostało zdobyte dzięki długiemu okresowi pracy oraz starań, aby spełnić wszystkie indywidualne wymagania i preferencje. Czy musi się to wiązać z dużymi nakładami czasu, pieniędzy i wysiłku? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję pomysłu na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego dla pracowników Twojej firmy – łączącą w sobie aktywny odpoczynek, a także oderwanie od codziennej gonitwy kolejnych planów i obowiązków. Wyjazd u stóp Beskidu Żywieckiego zaspokoi potrzeby zarówno zapalonych miłośników górskich krajobrazów, jak i wielbicieli małej, ekstrawaganckiej nutki szaleństwa.

Beskid Żywiecki – malownicza kraina oferująca mnóstwo atrakcji

Beskid Żywiecki to wciąż miejsce nie do końca odkryte, w pewnym sensie tajemnicze i nietknięte aż nazbyt mocną skomercjalizowaną turystyką. Żywiec lub Zawoja to swoiste, żywe skanseny kultury ludowej, które oferują niepomierną ilość niepowtarzalnych wrażeń i poszerzenia swoich horyzontów.  Zapierające dech w piersiach pasmo górskie daje sporo możliwości odbycia pieszych wędrówek – jakie jeszcze atrakcje możemy zaproponować Twoim pracownikom w ramach wyjazdu integracyjnego w  te rejony?

  • Zwiedzanie Muzeum Browaru w Żywcu,
  • Opcja imprezy na terenie góry Żar – miejsce słynące najbardziej z paralotniarstwa, gwarantujące pełnię doznań ekstremalnych,
  • Zwiedzanie Karczmy „Rzym” i Zamku „Mały Wawel” – miejsc owianych legendą zapisaną w ludowych podaniach,
  • Wieczorne spotkania przy góralskiej, lokalnej muzyce na żywo, w słynącej z niepowtarzalnego klimatu Zawoji

Jeżeli zainteresowała Cię oferta wyjazdu integracyjnego stworzonego w takiej stylistyce i o takim zamyśle, zachęcamy do nawiązania kontaktu z nami i wspólnego wykreowania całości tego przedsięwzięcia!