786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Firmowa wycieczka trasą Zamków nad Loarą

Wycieczka firmowa jako źródło wypoczynku i nowego zastrzyku energii

Czy myślałeś kiedykolwiek o tym, jaka forma integracji może być najbardziej sprzyjająca dla Twoich pracowników? Czy zauważasz często w swoim zespole cykliczny spadek energii, zapału do pracy oraz efektywności podczas wykonywania powierzonych zadań? Jeśli tak,, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Wychodzimy z propozycją wycieczki firmowej trasą zamków nad Loarą – wyjątkowo malowniczo położonego terenu w środkowej Francji. To okazja dla wszystkich wielbicieli francuskiej kultury i europejskiej kultury, aby osobiście poczuć klimat dawnych czasów, a dodatkowo móc podziwiać piękne widoki. Tego typu wyjazd firmowy jest niepowtarzalnym wydarzeniem, służącym umacnianiu grupowej więzi, wspólnym przeżywaniem ogromu wrażeń towarzyszących wyprawie, a także zadbaniu o właściwą atmosferę w zespole. Po jego zakończeniu Twoja firmowa grupa z pewnością wróci do pracy ze świeżym, energetycznym nastawieniem!

Dolina Loary – piękno krajobrazu, tradycji i historii francuskiej

Proponowana przez nas wycieczka firmowa do Doliny Loary to wyjazd, który w swoim założeniu (oprócz, rzecz jasna, integracji grupy), ma głęboką eksplorację zabytków historii francuskiej usytuowanych w regionie, a także zapoznanie się z lokalnymi tradycjami (w tym i kulinarnymi). W Dolinie Loary, nazywanej również “Ogrodami Francji”, znajduje się około 300 zamków – wszystkie położone nad rzeką i jej dopływami. Turystyczna stolica i najsłynniejsze miasto tej krainy to Tours, ale urokiem nie odbiegają od niego Angers, Amboise lub Blois. Spójrz na listę naszych inspiracji, które mogą znaleźć się w harmonogramie wycieczki zorganizowanej dla Twojej firmy i wybierz najlepsze punkty!

  • zwiedzanie zamku Chambord, określanego mianem “perły w koronie” króla Franciszka I,
  • przejazd do zamku Chenonceau, zwanego najbardziej romantyczną budowlą – zwiedzanie wnętrz pałacowych, spacery po ogrodach królewskich,
  • wizyta na wyspie wokół rozlewisk Villandry – zwiedzanie jednych z najpiękniejszych królewskich ogrodów wraz z zamkiem Azayle-Rideau,
  • przejazd do Tours – obiad, wieczorek integracyjny w lokalnej winiarni,
  • wyjazd do położonego na północy miasta słynącego z najwspanialszych średniowiecznych katedr – Chartres

Zaciekawiła Cię oferta naszej wycieczki firmowej trasą Zamków nad Loarą? Jeśli tak, odezwij się do nas jak najszybciej – dołożymy wszelkich starań, aby organizacja wyjazdu została zaplanowana we wszystkich szczegółach, a każdy uczestnik miał maksymalną ilość satysfakcji z jego przebiegu!