786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Firmowa wycieczka objazdowa po Sycylii

Firmowy wyjazd pełen wrażeń

Myślisz o organizacji wycieczki firmowej dla swojego zespołu? Chcesz skorzystać z wyjątkowej opcji wyjazdowej, ponieważ nie zadowalają Cię oferty miałkie i przeciętne? Połączenie zdrowego rodzaju adrenaliny i wypoczynku w jednym to możliwość, która szczególnie Cię intryguje? Nasza firma z przyjemnością pomoże Ci w zaplanowaniu takiej formy integracji dla Twojej firmowej drużyny, proponując wycieczkę objazdową po Sycylii! W jej harmonogramie znajdzie się miejsce zarówno dla amatorów większych wrażeń lub dużej aktywności fizycznej, ale także dla tych kochających piękne widoki, słońce oraz spotkania z inną kulturą. Sycylia to największa wyspa na Morzu Śródziemnym, naznaczona głęboko historyczną tradycją starożytnych wojen i kolonizacji; była zamieszkiwana przez między innymi Fenicjan, Greków, Rzymian, Normanów, Arabów. Firmowa wycieczka objazdowa po tym niesamowitym z wielu względów regionie Włoch z pewnością okaże się strzałem dziesiątkę dla Ciebie i całego zespołu!

Na szczycie Etny znaleźć się przez chwilę…

Sycylia słynie z pięknych krajobrazów, uzależniającej wręcz kuchni i majestatycznych zabytków kultury starożytnej. Zamieszkiwany przez ponad 5 mln mieszkańców region dzieli się na około 9 prowincji i 390 gmin. Sama wyspa swoim kształtem przypomina trójkąt, który od każdego boku otaczają Morze Tyrreńskie, Morze Jońskie i Cieśnina Sycylijska, a od części Włoch położonej na kontynencie – Cieśnina Myseńska. Niezwykle malownicze usytuowanie geograficzne dodatkowo potęguje zachwyt towarzyszący każdemu, kto odwiedza Sycylię. Propozycja naszego planu wyjazdowego dla Twojej firmy prezentuje się w ten sposób:

  • zakwaterowanie w hotelu w Katani,
  • wyjazd na Etnę, czyli najwyższy czynny wulkan w Europie; na miejscu propozycje atrakcji, między innymi wyprawa rowerowa do wysokości, z której można podziwiać kominy wulkanu, zwiedzanie jaskiń wulkanicznych,
  • przejazd i zwiedzanie Taorminy: Teatr Grecki, port antyczny, czas wolny na Umberto, kolacja z lokalnym “szwedzkim stołem” w małej knajpce na wybrzeżu,
  • trasa po Dolinie del Bove wraz z degustacją lokalnego wina w schronisku górskim,
  • opcjonalnie wycieczka do stolicy regionu, czyli Palermo

Jeżeli nasza oferta sycylijskiej przygody dla Twojej firmy przypadła Ci do gustu, wybierz do nas numer i rozpocznijmy ustalanie szczegółów! Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania lub rozwiejemy zbędne wątpliwości, a następnie zajmiemy się organizacją całego wyjazdu.