786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Firmowy wyjazd do renesansowej perły kraju – Zamościa

Oryginalny kierunek wyjazdu integracyjnego

Zastanawiając się nad wyborem kierunku wyjazdu integracyjnego, warto wziąć pod uwagę nieco mniej popularne destynacje niż przyciągające rzesze turystów Kraków czy tereny położone nad Morzem Bałtyckim. Z jakiego powodu? Przecież nie sposób odmówić im niepowtarzalnego uroku i przyciągającej oko architektury czy krajobrazu. Skąd więc pomysł na wyjazd integracyjny w stylu bardziej niecodziennym, odbiegającym od sztampowych wypadów w zdefiniowane już mocno turystycznie przestrzenie? Właśnie z uwagi na fakt pewnego nieodkrycia i potencjału, tajemnicy drzemiącej w innych miejscach, warto zaproponować taki rodzaj podróży swoim pracownikom. Zamość, określana mianem renesansowej perły naszego kraju, ma do zaoferowania wiele atrakcji i niespodzianek, które z pewnością podbiją serce każdego admiratora historii oraz interesującej estetyki, a nieprzekonanych zmusi do refleksji pozwalającej dotrzeć do czegoś więcej.

Zamość – diament w koronie Lubelszczyzny

Wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa w UNESCO w 1992 roku Stare Miasto w Zamościu bywa niekiedy określane mianem „Padwy Północy” – ze względu na podobieństwo zabudowy architektonicznej do włoskiego miasta. Choć niewielka (licząca sobie niewiele ponad 60 tysięcy mieszkańców) Zamość, potrafi przyciągnąć niespotykaną malowniczością i powiewem wielkiej historii. Co może zaoferować jako cel wyjazdu integracyjnego? W jaki sposób może przykuć uwagę odwiedzających? Oto garść naszych inspiracji – oceń sam, jak mocno są dla Ciebie atrakcyjne!

  • Zwiedzanie Rynku Wielkiego, Rynku Solnego i Wodnego, Akademii Zamojskiej,
  • Wizyta w Synagodze Renesansowej oraz Muzeum Zamojskim,
  • Odwiedziny Parku położonego na terenach pofortecznych i poznawanie historii pozostałości murów miejskich w postaci interaktywnego wykładu,
  • Skorzystanie z oferty kulturalnej Teatru w Zamościu,
  • Kolacja w restauracji serwującej lokalne potrawy; wieczorna degustacja

Czekamy na podjęcie współpracy z Tobą! Jeżeli zainteresowały Cię nasze propozycje, nie zwlekaj, tylko napisz do nas, a będziesz mieć pewność perfekcyjnie zorganizowanego wyjazdu integracyjnego w oryginalnym miejscu!