786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Firmowy wyjazd integracyjny ze spływem kajakowym po Dolinie Baryczy

Aktywny wyjazd integracyjny kluczem do sukcesu Twojego zespołu

 Szukasz pomysłów na wyjazd integracyjny dla swojego zespołu firmowego? Martwi Cię ich spadek motywacji i mniejsza efektywność w realizacji zadań w grupie? Postaw na aktywną formę wypoczynku połączoną z wyjazdem integracyjnym! Proponujemy Ci firmowy wyjazd ze spływem kajakowym w Dolinie Baryczy – malowniczo położonym miejscu, określanym oficjalnie jako Park Krajobrazowy, usytuowany na terenie województwa wielkopolskiego i dolnośląskiego. Popularne w jego okolicy są spływy kajakowe – i to właśnie tę aktywność chcemy uczynić motywem przewodnim całości firmowego wyjazdu. W zależności od sprawności oraz stopnia zaawansowania uczestników, spływ będzie odpowiednio koordynowany i dostosowany do ich umiejętności – nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa zawsze właściwie przeszkolony instruktor i przewodnik. Dolina Baryczy to niezwykle przyciągające oko miejsce, uzasadniające tezę o pięknie polskiej przyrody, niekiedy nieodocenianej i pomijanej w kontekście rozmaitych wypraw czy wycieczek.

Kajakowa przygoda w pięknych okolicznościach przyrody

Z pewnością niejeden z Twoich pracowników po całotygodniowym harmonogramie pełnym obowiązków, pomyślał z rozrzewnieniem o oderwaniu się od tak intensywnego trybu życia  w mieście, przechodząc chociaż na chwilę na “zieloną stronę mocy” i pozwolić samemu sobie wypocząć na łonie natury. Dzięki Twojej inwencji i naszej pomocy on może swoje marzenie spełnić! Spójrz, co znalazło się na liście proponowanych przez nas zajęć grupowych na wyjeździe integracyjnym.

  • instruktażowe szkolenie dotyczące kajakarstwa,
  • wyprawy leśne Parku Krajobrazowym wraz z przewodnikiem (trasy piesze i rowerowe),
  • wieczorny/nocny spływ kajakowy z pochodniami,
  • ognisko wraz z poczęstunkiem dla wszystkich uczestników,
  • wieczorna zabawa na świeżym powietrzu przy muzyce,
  • konkurencje dla grup z zadaniami wykorzystującymi sprawność fizyczną i umiejętność logicznego myślenia

Jeśli chcesz zabrać swoją firmową drużynę do zielonej krainy oddechu, serdecznie polecamy Ci naszą propozycję wyjazdu integracyjnego ze spływem kajakowym po Dolinie Baryczy. To nieprawdopodobna okazja, aby zgrać na nowo cały zespół i zapewnić każdemu z osobna świeżą dawkę nowej energii! Czekamy na kontakt z Twojej strony i gwarantujemy pełnię satysfakcji z powierzonych nam zadań organizacyjnych.