786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Jubileusz firmowy na gotyckim Zamku w Czorsztynie

Jubileusz firmowy w stylu gotyckim

Brakuje CI pomysłu na zorganizowanie jubileuszu firmowego? Chcesz zaskoczyć wszystkich oryginalną aranżacją tego wydarzenia? Zależy Ci na odejściu od sztampowej formy bankietu odbywającego się w sali konferencyjnej w hotelu? Zastanów się nad propozycją, którą Ci oferujemy – przygotowanie jubileuszu firmowego na gotyckim Zamku w Czorsztynie! Tego typu formuła stanowi z pewnością innowację i może okazać się sporym zaskoczeniem dla wszystkich członków firmowego zespołu, ale o to przecież chodzi, prawda? Wyjątkowe wydarzenie, jakim jest jubileusz, zasługuje zdecydowanie na wyjątkową oprawę i zapamiętanie na długie lata. Zamek Czorsztyn, piękna gotycka budowla, to wręcz idealne miejsce do organizacji balu w dawnym stylu, który mogą odwiedzić średniowieczni rycerze i damy dworu, stwarzając niezwykły klimat wieczoru. To do Ciebie należy wybór, jakie wybrać atrakcje, korzystając z listy naszych inspiracji.

Zamek w Czorsztynie – tam, gdzie historia spotyka się ze średniowiecznymi legendami

Historia Zamku Czorsztyńskiego prawdopodobnie sięga aż XIV wieku. Od tego czasu monumentalna budowla w zasadzie nieustannie stawała się obiektem burzliwych dziejów rodów kolejnych właścicieli, a także zawieruchy historycznej. Wielka dewastacja Zamku nastąpiła po ataku przez wojska kozackie, następnie gwałtowne zmiany pogodowe spowodowały zawalenie się dachu – ruinami do 1945 roku opiekowała się rodzina Drohojowskich. W późniejszych latach, dzięki dotacjom wielu instytucji kulturalnych, udało się chociaż w pewnej części dokonać rekonstrukcji Zamku. Dziś może więc świetnie posłużyć jako miejsce dla organizacji jubileuszu firmowego. Jakie atrakcje mogą znaleźć się w jego programie?

  • kelnerzy przebrani za średniowiecznych rycerzy i damy dworu,
  • scenografia odnosząca się do gotyckiej estetyki,
  • widowiskowe “pojedynki rycerskie”,
  • bal z towarzyszeniem specjalnej orkiestry,
  • plenerowe rozrywki: pokazy średniowiecznych zwyczajów dworskich,
  • pokaz sztucznych ogni

Jesteś zainteresowany organizacją tego typu przedsięwzięcia? Jeżeli tak, serdecznie zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami – gwarantujemy pełnię satysfakcji z efektu końcowego, a także zadbanie o każdy szczegół związany z wydarzeniem. Nie zwlekaj – napisz do nas już dziś, za odezwiemy się do Ciebie w najbliższym czasie!