786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Kajakowy spływ Dunajcem dla firmy

Postaw na niekonwencjonalne atrakcje w organizowaniu wyjazdu firmowego!

Koniec z nudą i standardowymi, powtarzanymi bezustannie atrakcjami na wyjazdach integracyjnych – czy takie hasło przyświeca i Twoim poszukiwaniom idealnego pomysłu na firmową wycieczkę? Jeżeli tak, z pewnością dotrwasz do końca lektury tego tekstu, w którym zaproponujemy Ci oryginalną formę wypoczynku w górach dla Twojego zespołu, która pozwoli nie tylko na aktywizację sił fizycznych, ale również odnalezienie sił wspólnoty w grupie. Kajakowy spływ Dunajcem dla firmy to koncepcja nie pozostawiająca obojętnym nikogo z zainteresowanych – ani Ciebie, ani Twoich pracowników! To wyjątkowy rodzaj zabawy, ale takiej, w której jest też miejsca dla spokojnej refleksji nad otaczającymi nas zewsząd krajobrazami i bogactwami natury. Trasa spływu rozpoczyna się w Sromowcach Niżnych, wsi położonej u stóp Pienin, prowadząc dalej przełomem rzeki (trwa około 2-3 godzin) i kończy w Szczawnicy. Jeśli chcesz więc postawić na wzmocnienie integracyjnych więzi, a jednocześnie zmobilizować cały firmowy zespół do wysiłku oraz kontemplacji – prawdopodobnie nie ma lepszego sposobu!

Najlepszy sposób na team building i niezapomniane przeżycia

Spływy kajakowe Dunajcem są organizowane od dawna – często odbywają się też w formie raftingu pontonami bądź tratwami flisackimi. Ten rodzaj rozrywki od wielu lat zdążył zaskarbić sobie wielu sympatyków, którzy wciąż chętnie wracają do niego zawsze wtedy, gdy aktualnie przebywają w Pieninach. Spływ nie wymaga od uczestników dużych umiejętności i kondycji zawodowego sportowca, niemniej jednak siła oraz wytrzymałość odgrywają tutaj dużą rolę. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem pragniemy dbać o wygodę, komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników organizowanych przez nas eventów, zatem w ramach naszej propozycji wyjazdowej sugerujemy także następujące punkty:

  • użycie kamizelek ratunkowych dla wszystkich biorących udział w spływie,
  • obecność profesjonalnych sterników i trenerów kajakarstwa, którzy roztoczą opiekę nad grupą, nie pozwalając na jakiekolwiek zagrożenie,
  • wstępne szkolenie dla uczestników spływu,
  • wizytę w Pienińskim Parku Narodowym wraz z przewodnikiem, który pokaże grupie najpiękniejsze i najciekawsze szlaki górskie

Zakładając, że powyższa opcja firmowego wyjazdu spełnia Twoje oczekiwania, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić Cię do nawiązania kontaktu, a następnie współpracy z nami w ramach organizacji tego typu wyprawy dla całego zespołu!