786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Piknik firmowy z atrakcjami nad Zalewem Zegrzyńskim

Odpoczynek na łonie natury i firmowa integracja blisko miasta? To możliwe!

Z pewnością niejednokrotnie zastanawiałeś się, jak wybrać najlepszy sposób na integrację swojego zespołu w plenerze? Jakie atrakcje zapewnić wszystkim uczestnikom? Co z poczęstunkiem, zadbaniem o odpowiednią atmosferę i poczucie, żeby każdy czuł się swobodnie? Niektórzy są w stanie powiedzieć: przecież to nic trudnego, wystarczy mieć dobry pomysł! I w  jednej kwestii trzeba przyznać takim osobom rację: od pomysłu faktycznie wszystko się zaczyna – następnie pojawia się jego rozwinięcie, ewentualne modyfikacje czy poprawki, a także zwiększenie zasięgu. Propozycją naszej firmy jest piknik odbywający się nad Zalewem Zegrzyńskim – miejscem rekreacji położonym w doskonałej lokalizacji, bardzo blisko Warszawy, ale jednocześnie oddychającym zieloną wonią natury. Dla Twojej firmowej drużyny będzie to niepowtarzalna okazja do rozwijania więzi wspólnoty w grupie i starania o lepsze formy współpracy, a dla Ciebie – moment obserwacji swoich podopiecznych, w którym możesz opracować wnioski dotyczące analizy ich zachowań wśród innych, wpływające na efektywność pracy i wyników.

 Zalew Zegrzyński – miejsce wypoczynku i wyjątkowych form aktywności

Formuła pikniku firmowego w swoim założeniu ma łączyć cel integracji na świeżym powietrzu z aktywnościami fizycznymi typowymi dla pobytu nad jeziorem. Jest to opcja wręcz idealna dla każdego, kto ceni sobie swego rodzaju “odświeżenie” zarówno dla ciała, jak i dla ducha – a wycieczki na łono przyrody doskonale temu służą. Wśród proponowanych przez nas opcji, możliwych do włączenia w harmonogram pikniku znajdują się punkty z pewnością odpowiadające preferencjom wielu uczestników, posiadających zróżnicowane upodobania w zakresie spędzania wolnego czasu. Oto niektóre z naszych inspiracji:

  • trasy rowerowe na terenie dwóch rezerwatów przyrody znajdujących się w pobliżu: Puszczy Słupeckiej i Łęgów Czarnej Strugi,
  • atrakcje na Dzikiej Plaży w Nieporęcie – zajęcia na siłowni w plenerze, gry zespołowe na boiskach, zawody na skuterach wodnych,
  • lekcje kajakarstwa z profesjonalnymi instruktorami dla chętnych,
  • park linowy – pod opieką odpowiednio przeszkolonego instruktora i opiekuna,
  • wynajem żaglówek – wspólny rejs w okolicach Promenady w Białobrzegach,
  • dla eksploratorów historycznych ciekawostek – zwiedzanie Fortów Żegrze,
  • catering z przekąskami i szwedzkim stołem, open-bar dla wszystkich, wieczorna zabawa, grill i muzyka na żywo

Jeżeli odpowiada Ci przedstawiona powyżej propozycja organizacji pikniku firmowego, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami – z chęcią zajmiemy się dopracowaniem każdego szczegółu wydarzenia, aby pozostało w pamięci Twojej oraz całego firmowego zespołu!