786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Plenerowe warsztaty fotograficzne w okolicach Wisły w Beskidach

Artystyczne poszukiwania twórcze w pięknej górskiej okolicy

Jak rozbudzić w swoich pracownikach chęć do dalszego kreatywnego rozwoju, czy eksploracji głębi artystycznej duszy? Gdy widzisz, że motywacja w Twoim firmowym zespole spada, z pewnością chcesz od razu przeciwdziałać i szukać sposobów na jej wzrost, zwiększającym tym samym efektywność wyników w pracy, zwłaszcza podczas projektów zespołowych.  Naszą propozycją, mającą na celu rozbudzić powrót do wcześniejszych zasobów  energetycznych,  są plenerowe warsztaty fotograficzne w okolicach Wisły w Beskidach. Zajęcia z profesjonalnym fotografem, specjalistą w swoim fachu, pozwolą uczestnikom na rozbudzenie w nich nieznanych dotąd pokładów kreatywnego myślenia, koncentracji na artystycznym wyrazie obrazu, a także uruchomienia wyobraźni.  Do tego zanurzenie się w niezwykle malowniczych widokach Beskidów, które w istocie same prowokują do opisania ich w pewnym plastycznym ujęciu  – to z pewnością pozwoli  pracownikom Twojej firmowej grupy na oderwanie się od codziennej rzeczywistości i przeniesienie na chwilę w inny wymiar.

Fotografia – okno na świat daleki i bliski

Fotografia jest niezwykłą dziedziną sztuki  – stanowi pewnego rodzaju okno na świat, dzięki któremu możemy spojrzeć na coś z innej perspektywy, dostrzec coś „niewidocznego” gołym okiem.  Spotkanie w ramach plenerowych warsztatów fotograficznych przybliży uczestnikom tajniki tej profesji, zarówno pod kątem teoretycznym, jak i praktycznym. Największą atrakcją będą z pewnością możliwości uchwycenia wyjątkowych widoków podczas wypraw na turystyczne szlaki z Wisły.  Jakie inspiracje planujemy  zatem umieścić w programie całego wyjazdu?

  • Wyprawa na Trzy Kopce Wiślańskie + Stary Groń z przewodnikiem,
  • Trasa na Baranią Górę – w schronisku poczęstunek i spotkanie  wprowadzające z fotografem koordynującym przebieg warsztatów,
  • Następnego dnia: zajęcia praktyczne w plenerze na szlaku prowadzącym do schroniska w Soszowie – względnie łatwy poziom trasy,
  • Schronisko w Soszowie: tradycyjny lokalny obiad, grzane piwo/wino do wyboru,
  • Podsumowanie prac wykonanych w trakcie warsztatów przez fotografa-koordynatora projektu

Jeżeli zainteresowała Cię taka forma artystycznej eksploracji własnego „ja”  i rozbudzania wyobraźni swoich pracowników firmowych, myśląc jednocześnie o ich wewnętrznej integracji, nie zwlekaj, tylko odezwij się do nas jak najszybciej! Z chęcią podejmiemy się realizacji tego projektu i dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy w efekcie końcowym byli usatysfakcjonowani.