786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Górski event firmowy w Karkonoskim Parku Narodowym

Dobry event firmowy musi odznaczać się stojącą na wysokim poziomie organizacją, niebanalnymi atrakcjami, które przyciągną jak magnes wszystkich uczestników, a także oryginalnym pomysłem na miejsce, w którym ma się odbywać. Dla drużyny firmowej lubiącej aktywność fizyczną, a w szczególności wspinaczkę po górskich szczytach, proponujemy wyjątkowe trasy w Karkonoskim Parku Narodowym, które charakteryzują się zróżnicowanym stopniem trudności – tak więc zarówno dobrze odnajdą się na tego typu evencie osoby początkujące, jak i na przykład średniozaawansowane. Jest to propozycja również dla tych, którzy chcą przekonać się do gór i wspinaczki lub w jakiś sposób przełamać towarzyszący im lęk przed nimi. Dodatkowym atutem może być fakt wzmocnienia więzi między współpracownikami, a także poprawa efektywności ich działań grupowych. Po powrocie do biura z pewnością będziesz mógł liczyć na przypływ nowej, świeżej energii ze strony Twojego zespołu.

Karkonoski Park Narodowy – perła województwa dolnośląskiego

 Karkonoski Park Narodowy to prawdziwa kraina bogactwa naturalnych zasobów roślinności, które oczywiście podlegają ścisłej ochronie. Na terenie Parku można spotkać się także z wyjątkowymi okazami przedstawicieli fauny, między innymi muflonem śródziemnomorskim. To wyjątkowe miejscu od wielu lat przyciąga rzesze turystów, między innymi również zza czeskiej granicy, a także młodszych i starszych admiratorów pieszych wędrówek. Dla Twojej firmowej drużyny proponujemy udział w kilku ścieżkach edukacyjnych znajdujących się na obszarze Karkonoskiego Parku Narodowego, a także parę dodatkowych, regionalnych atrakcji. Które z nich powinny znaleźć się koniecznie w programie wyjazdu?

  • ścieżka edukacyjna “Na Szrenicę” – 12 km,
  • ścieżka “Do Wodospadu Szklarki” – 375 m,
  • ścieżka po ekosystemach leśnych – 15 km,
  • ścieżka “Wokół Kotłów Wielkiego i Małego Stawu” – 12,7 km,
  • wycieczka do Jeleniej Góry,
  • wieczór z lokalną kuchnią: grzane wino i deska serów wędzonych, a dla smakoszy – wyjątkowej jakości mięso

Jeżeli interesuje Cię górski event firmowy w Karkonoskim Parku Narodowym, którego oferujemy się podjąć w organizacji, nie czekaj, tylko zadzwoń do nas jeszcze dzisiaj. Wyjazd oparty na aktywności fizycznej z pewnością pozwoli pobudzić i zmotywować grupę, a zróżnicowana trudność tras pieszych wędrówek sprawi, że odnajdzie się tam każdy.