786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Rejs z atrakcjami po Odrze we Wrocławiu

Chcesz zabrać swoich podopiecznych z firmy w wyjątkową podróż? Pokazać im urodę miasta w nocnym anturażu i blasku świateł? Świetnie trafiłeś z pomysłem! Rejsy pasażerskie to niezapomniana przygoda, która takie same przeżycia i silne emocje wywołuje zarówno u starszych, jak i u młodszych uczestników. Z naszej strony proponujemy wieczorny event firmowy – rejs z atrakcjami po Odrze we Wrocławiu, wydarzenie integrujące wszystkich pracowników Twojego zespołu i przyczyniające się do poprawy kontaktów podczas współpracy w grupie. Niewątpliwą zaletą rejsu mającego miejsce o tej konkretnej porze dnia, czyli wieczorem, jest możliwość podziwiania krajobrazu miejskiego w pięknym oświetleniu i magicznym klimacie, potęgowanym dodatkowo przed odpowiednią, nastrojową muzykę. Jeśli myślisz o zorganizowaniu niebanalnego eventu dla całej swojej firmowej drużyny, nasza propozycja jest skierowana z pewnością dla Ciebie!

Szeroki wybór tras – to od Ciebie zależy, co zobaczą uczestnicy

 Wrocław jest miastem przyciągającym o każdej porze roku nie tylko turystów z Polski, ale z różnych stron świata. Odbywa się tutaj mnóstwo istotnych wydarzeń kulturalnych i artystyczno-biznesowych przedsięwzięć o zasięgu europejskim lub światowym. Do tego dodajmy historyczne zabytki,malownicze położeniu kilku wysp i architektoniczne perełki – niewiele potrzeba, aby w pełni zachwycić się tym miastem. W trakcie żeglugi pasażerskiej po Odrze, uczestnicy będą mieli zobaczyć stolicę województwa dolnośląskiego z kilku stron – w zależności od tego, jaką trasę wybierzesz – wśród początkowych punktów znajdują się przystanie: Kardynalska, Wratislavia, ZOO, Zwierzyniecka i Cypel. Jakie inspiracje mogą znaleźć się dodatkowo w harmonogramie żeglarskiej wyprawy?

  • kolacja na statku dla wszystkich uczestników; szwedzki stół i open-bar,
  • przewodnik omawiający kolejne, mijane punkty turystyczne i ważne elementy przystankowe,
  • taneczna zabawa na statku,
  • degustacja specjałów kulinarnych z lokalnych i legendarnych, małych barów wrocławskich

Jesteś zainteresowany taką formą wieczornego eventu dla swojego zespołu? Śmiało, skontaktuj się niezwłocznie z nami! Zapewniamy profesjonalną organizację i obsługę całości wydarzenia, a przede wszystkim zadbanie o każdy szczegół, mając w pierwszej kolejności na uwadze komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników.