786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Wieczór firmowy w stylu Oktoberfest

Wieczory tematyczne w firmach to zdobywająca ostatnimi czasy coraz większą popularność forma integracji pracowników danego zespołu. Różne style (modowe, muzyczne, związane z tradycjami regionalnymi bądź kulturowymi) przyświecają ich organizacji, tworząc swoisty motyw przewodni całości wydarzenia. Kluczową kwestią jest, aby pomysł na organizowany wieczór nie dublował doskonale znanych wszystkim propozycji, ale stanowił indywidualną, autorską koncepcję, czerpiącą  z najlepszych inspiracji. Kolejne kroki to już bardziej zaawansowana logistyka, którą bardzo chętnie się zajmiemy – jako firma eventowa przygotowaliśmy niezrównaną ilość tego typu wydarzeń, zatem możemy poszczycić się poświadczonym i ugruntowanym na różnych polach doświadczeniem. Jak wygląda jedna z naszych propozycji na wyjątkowy wieczór firmowy? To inspiracja bawarskim, tradycyjnym świętem obchodzonym co roku o tej samej porze – Oktoberfestem.

 Oktoberfest – festiwal piwa, dobrej zabawy i regionalny hołd złożony tradycji

Wieczór tematyczny w stylu bawarskiego Oktoberfestu to propozycja wprost idealna, jeśli chcesz zintegrować swój zespół w niezobowiązujący, luźny, ale jednak odwołujący się do pewnych kulturowych aspektów sposób. Sięgające XIX wieku święto, obchodzone corocznie w Monachium (wbrew nazwie) – we wrześniu, jest dowodem na niesłabnącą wśród Niemców i przybywających na festiwal turystów miłość do dobrego trunku na bazie chmielu. Wśród naszych propozycji na firmowy wieczór inspirowany Oktoberfestem powinny znaleźć się:

  • pokaz wyłonionych drogą konkursu najlepiej odwzorowanych strojów bawarskich,
  • tradycyjne strzelanie z moździerza,
  • serwowane tradycyjne piwa z sześciu monachijskich browarów,
  • loteria popularnych kufli – pamiątek,
  • występ orkiestry dętej wzorowanej na tej, która pojawia się na bawarskiej paradzie

Jeżeli ciekawi Cię taka forma zorganizowania imprezy firmowej, skontaktuj się z nami – będzie nam niezmiernie miło rozpocząć z Tobą współpracę nad tym projektem!