786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Fabryka Bombek w Krakowie jako świąteczny event pracowniczy

Święta Bożego Narodzenia to bardzo szczególny i rodzinny czas. Właśnie z tej okazji warto zorganizować event dla pracowników wraz z ich rodzinami. Nasza agencja eventowa przygotowała w tym celu specjalny program warsztatów w przepięknym i magicznym miejscu – Fabryce Bombek w małopolskiej miejscowości Bębło pod Krakowem.

Powrót do dzieciństwa z Fabryką Bombek

Event w takim miejscu może być atrakcyjny nie tylko dla dzieci. Pewne jest, że wizyta tutaj wraz z całymi rodzinami sprawi, że atmosfera będzie naprawdę świąteczna, co jakby z automatu wyklucza obecność codziennych konfliktów. Może być to również doskonała okazja do rozwiązania takich delikatnych sporów, patrząc na swoich znajomych z pracy pod zupełnie innym kątem. Fabryka powstała w 2003 roku i produkuje szklane ozdoby na choinkę. Oprócz standardowych, kulistych bombek, znajdziemy tu także takie kształty jak na przykład mikołaje, bałwanki czy zwierzęta. Wyjątkowością tego miejsca jest fakt, że każda z powstałych tam dekoracji, ozdabiana jest ręcznie. Te wyjątkowe przedmioty docierają z tego miejsca prawie na cały świat. Wizyta w tym miejscu zacznie się od zwiedzania całego zakładu i poznania procesu produkcji od strony teoretycznej (film instruktażowy) oraz praktyczniej (prezentacja na żywo). Następnie grupa zostanie zaproszona na pokaz sposobów dekoracji ozdób. Warsztaty jakie mogą zostać tam zorganizowane będą polegały na ręcznym malowaniu wybranego, szklanego przedmiotu. Może to być standardowa bombka lub szkło witrażowe. Każdy uczestnik otrzyma swoją ozdobę na własność, co na pewno będzie fantastyczną pamiątką, która co roku będzie przypominać o wizycie w tym miejscu. Na zakończenie uczestnicy odwiedzą sklep firmowy, gdzie będą mogli zaopatrzyć się w dodatkowe, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju ozdoby na choinkę.

Rodzinny event pomysłem na integrację

Nasza agencja eventowa, dzięki długoletniemu doświadczeniu, ma na uwadze fakt, że świąteczna atmosfera najlepiej rozwija się w obecności najbliższej rodziny. Właśnie taki event to doskonały moment na zażegnanie spięć i wprowadzenie pozytywnych relacji między jego uczestnikami. Działa to bardzo motywująco na grupę i zwiększa jakość ich późniejszej pracy. Dodatkowo korzystając z usług naszej agencji, możesz liczyć na liczne rabaty, związane z usługami wykorzystywanymi podczas takiej wycieczki.