786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Jarmark Średniowieczny w Chudowie inspiracją do zamkowych integracji

Podróż do przeszłości wydaje się być bardzo atrakcyjną formą spędzania czasu. Gdy dotyczy to jeszcze setek lat, staje się wręcz niesamowitą wyprawą. Taką możliwość, znalezienia się wśród średniowiecznego życia i tradycji, oferuje nasza agencja eventowa. Czas na całkowite oderwanie się od rzeczywistości, wybierając średniowieczną integrację.

Jarmark Średniowieczny w Chudowie

Chudów to malowniczo położona miejscowość w województwie Śląskim. Jego największą atrakcją są ruiny zamku z XVI wieku. Szersze prace przy nim rozpoczęły się w 2000 roku i od tego czasu dzieję się tu naprawdę wiele ciekawych rzeczy. Do zwiedzania udostępniona jest odrestaurowana wieża zamkowa. Punktem, którego będąc tutaj również nie należy przegapić, jest fantastycznie zorganizowana wystawa demonów śląskich. Jednak prawdziwie atrakcje i możliwości otwiera Jarmark Średniowieczny organizowany tutaj każdego roku w sierpniu. Powstaje tu wtedy prawdziwe, średniowieczne obozowisko, z rycerzami i damami dworu na czele. Nasza agencja eventowa proponuje współtworzenie tego wydarzenia poprzez czynne uczestnictwo w nim. Nauka tańców dawnych, zapoznanie się z rycerskim kunsztem i rzemiosłem, to tylko niektóre z czekających tam atrakcji. Istnieje także możliwość spędzenia nocy na terenie zamku i obozowiska, wraz z udziałem w średniowiecznej biesiadzie. Menu oczywiście będzie odwzorowaniem kuchni i specjałów z tamtych czasów. Nasi animatorzy zadbają o każdy szczegół – przygotują odpowiednie stroje i rekwizyty, kreując w ten sposób prawdziwy wehikuł czasu. Istotnym elementem będzie organizacja zawodów mających na celu nawiązanie współpracy między uczestnikami eventu oraz doskonalenie tak zwanych miękkich umiejętności.

Integracja na zamku – czy to się opłaca?

Oczywiście, że tak! To wspaniała forma spędzenia czasu, związana z zabawą, a przede wszystkim historią. Dzięki naszej agencji eventowej otrzymacie świetne rabaty i gwarancję, że czas z nami spędzony, nie będzie czasem zmarnowanym efekty tej integracji będą widoczne w codziennej pracy i z pewnością wpłyną na jej jakość i efektywność. Dodatkowym atutem jest opieka naszych przewodników, którzy przybliżą te bardziej historyczne zagadnienia, wraz z ciekawymi legendami, co będzie ciekawym urozmaiceniem tej wyprawy.