786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Wodny event w Paniówkach

Często zdarza się, że organizacja eventu uzależniona jest bardzo mocno od pogody i warunków jakie panują na zewnątrz. Aby nie musieć się martwić o zależność od sił natury, nasza agencja eventowa przygotowała wspaniałą propozycję imprezy, w miejscu, któremu nie straszny deszcz, śnieg czy też palące słońce. Pływalnia „Wodnik” w Paniówkach to obiekt stworzony do fantastycznej zabawy.

Integracja na pływalni

Imprezy typu team – building to wbrew pozorom nie lada wyzwanie. Jednakże dzięki naszej agencji eventowej, już o nic nie musisz się martwić. Wybór wodnej integracji to jeden z lepszych pomysłów na taką imprezę. W Paniówkach oprócz wspaniałego, dużego basenu mamy do dyspozycji wiele dodatkowych atrakcji. Wspaniałym obiektem, które na pewno pomoże przełamać strach i nabrać pewności siebie jest sześćdziesięciotrzymetrowa zjeżdżalnia. Gdyby to było jednak zbyt małym wyzwaniem, przygotowany jest także tunel wodny. Tam trzeba pokonać armatki, kaskadę, bicze wodne, bicze denne i parasol. Do dyspozycji pozostają także cztery wanny SPA. Uczestnicy eventu będą mogli także skorzystać ze zdrowotnych właściwości groty solnej. Odbywają się tam czterdziestopięciominutowe seanse relaksujące, w specjalnie wytworzonym mikroklimacie z czystym i pełnym dobroczynnych pierwiastków powietrzem. Naszą propozycją atrakcji integrującej będzie gra w piłkę wodną. Nasi animatorzy podzielą uczestników na grupy siedmioosobowe według obowiązujących zasad sportowych. Zasady są bardzo proste, wszystko wyjaśnią nasi animatorzy – w zależności od ilości uczestników, będzie obowiązywał system pucharowy. Po emocjonujących zawodach przyjdzie czas na odwiedziny w strefie SPA. Każdy będzie mógł wybrać to, co najbardziej mu odpowiada. A możliwości jest wiele: sauna sucha lub wilgotna, łaźnia parowa, solarium, kapsuła SPA bądź profesjonalne zabiegi kosmetyczne.

Czy warto organizować event na pływalni?

Pływalnia w Paniówkach to doskonałe miejsce, pozwalające na odprężenie się i relaks, a także na dobrą zabawę. Spełnia wszystkie kryteria pod kątem zasad team – buildingu, dzięki czemu, wraz z doświadczeniem i kreatywnością naszych animatorów tworzy świetny zespół integrujący. Skorzystanie z usług naszej agencji, to dla waszej firmy gwarancja najniższych cen, bezpieczeństwa uczestników, a także fascynującej zabawy. Impreza integracyjna w naszym wydaniu to długofalowe efekty, które będzie można zweryfikować poprzez badanie efektywności i jakości pracy. Po tak przygotowanym evencie, wyniki będą zaskakująco pozytywne.