786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Centrum Edukacji Technicznej w Goczałkowicach sposobem na ciekawą integrację

Nic tak nie integruje ludzi tak bardzo, jak wspólne zainteresowania czy tematy do rozmów. Biorąc pod uwagę ten fakt, nasza agencja organizuje wycieczki typowo tematyczne. Dzięki nim kreujemy w jej uczestnikach ciekawość i chęć poznawania, gdyż mogą to być zagadnienia zupełnie obce osobom pojawiającym się na integracji. Wbrew pozorom wiedza może być bardzo interesująca, o czym na pewno przekonają się uczestnicy wyprawy. Nasi animatorzy i przewodnicy zadbają o to, aby ciekawość została rozbudzona nawet w najbardziej sceptycznie podchodzących do tego pomysłu osobach.

Co oferuje Centrum Edukacji Technicznej w Goczałkowicach?

Centrum Edukacji Technicznej o nazwie „Ekotama” mieści się tuż przy jeziorze Goczałkowickim. To doskonała okazja do poznania świata ekologii i techniki, który zostanie tam przedstawiony w bardzo przyjemny i ciekawy sposób. Przed zwiedzającymi staną otworem takie zagadnienia jak meteorologia czy odnawialne źródła energii. Oba tematy są bardzo współczesne, zwracając uwagę na fakt, że dotyczą każdego człowieka na ziemi. Wizyta tutaj pozwoli być może na zmianę poglądów i odkrycie tajemnic świata, który do tej pory traktowany był przez niektórych bardzo powierzchownie. Multimedialna wystawa łączy tajemnice kosmosu z elektrowniami. Mieści się tutaj także urządzenie o wiele mówiącej nazwie – detektor burzy. Ciekawą atrakcją będzie także możliwość obserwacji naszego układu planetarnego za pomocą teleskopu. Położenie tego centrum w okolicy zapory na jeziorze, także nie jest przypadkowe. Dzięki temu na żywo można zobaczyć jak wygląda praca przy tego typu tamie i urządzenia, specjalne do tego celu wykorzystywane.

Atrakcje dodatkowe

Po tak inspirującej do działania dawce wiedzy, przyjdzie czas na relaks. A sposobów na odprężenie znajdzie się tutaj naprawdę sporo. Dla mniej wymagających zorganizowany zostanie spacer brzegiem jeziora, łączący Goczałkowice – Zdrój i Zabrzeg. Nasi animatorzy przygotują na trasie szereg niespodzianek i zadań, którym sprostać w jak najszybszym czasie będą musieli wszyscy spacerowicze. Zbiornik ten jest co roku zarybiany, dzięki czemu jest to doskonałe miejsce do organizacji zawodów wędkarskich. Nie przez przypadek dyscyplina ta nazywana jest sportem – o tym przekonają się już wszyscy uczestnicy rybnych konkurencji.