786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Impreza w stylu Gwiezdnych Wojen

Niewielu jest ludzi na świecie, którzy nie słyszeliby o ponadczasowej sadze filmów science-fiction pt. „Gwiezdne Wojny”. Od wielu dekad, wpływ tych filmów na popkulturę jest ogromny i często stanowi temat przewodni wielu imprez oraz eventów. Miecze świetlne, pojazdy kosmiczne, droidy, outfity rycerzy jasnej oraz ciemnej strony Mocy. Jeśli planujesz wydarzenie w stylu Gwiezdnych Wojen to z pewnością nie może zabraknąć na nim tych elementarnych atrybutów nieśmiertelnej sagi George’a Lucasa. Organizacja takiego eventu, często wiąże się jednak z ogromnym wkładem materialnym, czasowym i logistycznym. Tutaj pomocną dłoń wyciąga do ciebie firma Whatevent, która wesprze cię w przygotowaniu tego kosmicznego wydarzenia.

Wykorzystanie pomysłu

Impreza w uniwersum Gwiezdnych Wojen będzie idealną niespodzianką dla twojego dziecka, ale także świetną gratką dla bardziej zdystansowanych dorosłych lub po prostu fanów gatunku. Naturalnie jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do średniej wieku uczestników wydarzenia.

Przebrania i dekoracje

Oferujemy możliwość wypożyczenia kostiumów rycerzy Jedi i Sithów, a także pomoc ze strony profesjonalnych charakteryzatorów, którzy dzięki swoim ponadprzeciętnym umiejętnościom zamienią cię w przybysza z innej planety. Przykładowo, w naszej ofercie mamy charakteryzację Dartha Maula, czy makijaż królowej Amidali.

Ponadto, jesteśmy w stanie zagwarantować dekoracje, będące nieodzowną częścią każdej imprezy w stylu Gwiezdnych Wojen. Przykłady naszej oferty:

 • Miecze świetlne w rożnych kolorach
 • Makiety kokpitów statków kosmicznych w skali 1:1
 • Makiety terenów charakterystycznych do planet z uniwersum Gwiezdnych Wojen (Tatooine – pustynna, Hoth – zimowa, Endor – lesista, itp.)
 • Makiety droidów znanych z sagi (RD2D, C3PO, BB-8)
 • Zawieszki, girlandy, naklejki
 • I wiele innych pomysłów. Pamiętaj, ogranicza cię tylko wyobraźnia. My zaś spełnimy twoje życzenia!

Przekąski z Mos Eisly

Co więcej, na przyjęciu nie może zabraknąć przekąsek dzięki którym poczujesz się jak w sławnej kantynie w Mos Eisly na Tatooine. Proponujemy takie przysmaki jak:

 • ciasteczka w kształcie Wookie
 • napój Yody
 • krakersy Tie-Fighter
 • batony Ewoków
 • Han burgery

Atrakcje

Na imprezie nie może zabraknąć gier i zabaw, bazujących na smaczkach z sagi Gwiezdnych Wojen. Proponujemy gry drużynowe („Akademia Jedi”) jak i te polegające na samotnej rywalizacji z innymi uczestnikami zabawy („Mistrz Yoda mówi” – na tych samych zasadach co „Szymon mówi”, czy „Trening Jedi”). W naszej ofercie jest również wiele gier terenowych przeznaczonych do zabaw na świeżym powietrzu.

Event w stylu Gwiezdnych Wojen to świetny pomysł na odprężenie w bliskim towarzystwie znajomych po długim tygodniu pracy, imprezę tematyczną dla fanów Gwiezdnych Wojen lub niespodziankę dla dziecka. Pamiętaj, ty wybierasz, my organizujemy!

Niech Moc będzie z tobą!