786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Prawdziwe elfy na Twoim evencie – wynajmij aktorów!

Prawdziwe elfy na Twoim evencie – wynajmij aktorów!

Elfy to baśniowe postacie, które cieszą się ogromnym uznaniem. Nie z tego świata, ale magiczne, zwiastujące piękne święta i prezenty od Świętego Mikołaja. A jakby tak wynająć prawdziwe elfy na event? Czy da się to zrobić? Oczywiście! Wystarczy tylko znaleźć aktorów, którzy idealnie wcielą się w ich role, zabawią dzieciaki i zagwarantują im piękne wspomnienia.

Prawdziwe elfy na evencie, jak to zrobić?

Aktorzy przebrani za prawdziwe elfy to zawsze niesamowita atrakcja, dzięki której dzieci otwierają buzie ze zdumienia i ogromnie się cieszą. To gwarantuje im po prostu wyśmienitą zabawę, możliwość nauczenia się różnych rzeczy i poznania ciekawych gier. Jak zatem zorganizować event świąteczny z udziałem prawdziwych elfów?

Potrzebni nam będą aktorzy, którzy idealnie nadadzą się do tej roli. Mogą oni świetnie zabawiać dzieci na imprezie i zagwarantować im masę dobrej rozrywki. Powinni być sympatyczni, weseli, doświadczeni i przede wszystkim kreatywni. Jakie rozrywki mogą zapewnić maluchom?

• Malowanie bombek choinkowych.
• Projektowanie pięknych kartek świątecznych.
• Pisanie osobistych listów do Mikołaja, z prośbą o wymarzone prezenty.
• Gry i zabawy świąteczne, prowadzone w sposób kreatywny.
• Konkursy z nagrodami.
• Przebieranie się za świąteczne postacie.
• Malowanie obrazków świątecznych.

To tylko kilka z kilkudziesięciu zabaw, które mogą zorganizować elfy dla najmłodszych.

Na jaki event świąteczny zaprosić prawdziwe elfy?

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas, gdy wszystkie szkoły, przedszkola, parki rozrywki dla maluchów, centra i galerie handlowe, a nawet domy kultury organizują różnego rodzaju imprezy. Z tego powodu warto urozmaicić je o spotkania z prawdziwymi elfami i zadowolić dzieciaki oraz zapewnić im świetną zabawę, naukę i rozrywkę.

Oprócz gier i konkursów, można również umożliwić najmłodszym sesję zdjęciową z elfami, czy występy dla rodziców z ich udziałem. Moc pomysłów, kreatywne zabawy i świetne atrakcje na pewno ucieszą dzieci i sprawią im niesamowitą radość.