786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Action events – imprezy motoryzacyjne!

Jesteś fanem motoryzacji i lubisz adrenalinę? Jeśli tak to action event będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich gości. Imprezy motoryzacyjne to kompleksowe wydarzenia opierające się na widowiskowych pokazach, pięknych maszynach oraz ciekawych atrakcjach. Organizując taki event warto postawić na profesjonalną pomoc, dzięki czemu zadbamy nie tylko o sukces naszego eventu, ale również bezpieczeństwo naszych gości.

Nasza firma to agencja posiadająca ogromne doświadczenie i zaplecze techniczne, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające eventy motoryzacyjne nie stanowią dla nas żadnego problemu. Wraz z klientem staramy się zaprojektować i stworzyć niezapomniany i niepowtarzalne event, z którego obie strony będą dumne. Wydarzenia opierające się na atrakcjach motoryzacyjnych stanowią duże wyzwanie jeśli chodzi o rozwiązania logistyczne i zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom, dlatego też warto skorzystać z pomocy i rad naszych specjalistów.

Motoryzacyjne atrakcje

Firmowe imprezy to doskonała okazja do zorganizowania motoryzacyjnych atrakcji. Jeśli w naszej firmie większość stanowią mężczyźni to bez wątpienia będzie to strzał w dziesiątke. Oczywiste jest, iż o sukcesie takiego eventu będą decydować zorganizowane przez nas rozrywki. Każda z atrakcji musi być niepowtarzalna, ponieważ prawdziwych fanów motoryzacji trudno będzie zaskoczyć.

Offroad

Jedną z ciekawszych propozycji dla gości będzie wycieczka offroad. Pojazdy terenowe, błoto i duża prędkość to gwarancja ogromnych emocji. Dla wszystkich uczestników będzie to doskonała odskocznia od codzienności oraz okazja do kierowania większymi samochodami. Warto przy okazji tej atrakcji zadbać o profesjonalnych kierowców, kórzy oprócz szkolenia naszych gości pokażą jak wygląda prawdziwa jazda offroad.

Jazda samochodami rajdowymi

Action event to wydarzenie idealne do zorganizowania profesjonalnego toru rajdowego. Jazda szybkimi samochodami pod okiem rajdowców to gwarancja adrenaliny i emocji na najwyższym poziomie. Dzięki pojazdom najwyższej półki oraz doświadczonym pilotom będziemy mogli sami poczuć, jak to jest kierować tak szybkimi maszynami.

Tory gokartowe

Duża przestrzeń to jedyny wymóg jeśli chodzi o zorganizowanie mobilnego toru gokartowego. W naszej ofercie znajdziecie sprzęt, który będzie doskonałym narzędziem do zabawy na imprezie motoryzacyjnej. Tor gokartowy to świetne rozwiązanie dla mniej odważnych osób.