786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Promocja eventu z pomocą hostess

Jak dobrze zareklamować swoje wydarzenie? Dobrą opcją jest wynajęcie hostess, które zainteresują potencjalnych uczestników naszego eventu i zachęcą do wzięcia w nim udziału. Oto kilka ważnych kwestii, które należy wziąć pod uwagę wybierając promocję eventu z pomocą hostess.

Miejsce promocji

Hostessy najlepiej ustawić w przestrzeni publicznej – miasto ma tu największy potencjał. Panie mogą zapraszać przechodniów do zainteresowania się organizowanym przez nas eventem opowiadając o nim, wręczając ulotki informacyjne i drobne gadżety z nim związane. Warto zainwestować też w porcję darmowych wejściówek lub zniżek dla przechodniów, jeśli organizujemy wydarzenie z płatnym wstępem: przechodnie będą bardziej zainteresowani tematem i być może wezmą w nim udział ze znajomymi, których przyprowadzą ze sobą. A które miejsca publiczne są dla hostess najlepsze?
• sklepy i centra handlowe
• parkingi
• przystanki autobusowe i tramwajowe
• kina
• hale sportowe i widowiskowe

Najlepszy strój dla hostess promujących event

Strój (lub kostium) powinien być przede wszystkim schludny i odpowiednio dopasowany. Może być to T-shirt z logiem naszej firmy lub eventu. Jednak jeśli organizujemy event tematyczny, możemy popisać się większą kreatywnością i ubrać hostessy w klimatach planowanego przez nas wydarzenia. Przykładowo, jeśli jest to event świąteczny, panie mogą być przebrane w kostiumy Mikołajek, a jeśli w planach mamy wydarzenie z motywem superbohaterów, mogą przywdziać peleryny i kostiumy o wyrazistych kolorach. Takie dopasowane do tematu stroje wpłyną pozytywnie na wizerunek eventu i utkwią w pamięci przechodniów, którym stroje będą później przywodziły na myśl samo wydarzenie.

Chętnie pomożemy w przygotowywaniu państwa eventu. W ofercie mamy szereg strojów odpowiednich dla hostess, a także na samo wydarzenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami: mamy na rynku długi staż i zdobyte doświadczenie z radością wykorzystamy do profesjonalnej obsługi planowanego przez państwa wydarzenia.