786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Impreza w stylu – policjanci i złodzieje

Nudne imprezy już Was znużyły i macie ochotę na zabawę z dużą dozą adrenaliny i genialnych zwrotów akcji? W takim razie zamieńcie się w stróżów prawa i poszukiwanych gangsterów. Z lekka podrasujcie klimat ciekawą scenografię, zaczerpnijcie naszych pomysłów na atrakcje i do dzieła!

Scenografia w stylów policjantów i złodziei

Obowiązkowym punktem eventu będą oczywiście przebieranki. Zorganizujcie mundury policyjne i kominiarki, dzięki którym poczujecie się, jak prawdziwi stróże prawa i złodzieje. Możecie również udekorować odpowiednio mieszkanie. Stworzyć domowy komisariat, areszt lub salę rozpraw. Idealnym sposobem na lepszą zabawę jest również użycie do wydarzenia ogrodu lub podwórka, na którym będą odbywały się pościgi.

Poszukiwania złodziei – pomysł nr 1

Przygotujcie plan działania i akta sądowe. Następnie, oskarżeni o kradzież, czy porwanie muszą świetnie się zamaskować, by trudno było ich znaleźć. Szukajcie wszędzie gdzie się da, a jeżeli będzie to bezskuteczne zaproponujcie różne układy. Możecie porozumiewać się w tym celu listownie i zostawić wiadomości w różnych miejscach. Dzięki temu oskarżeni szybko wpadną w pułapkę i zostaną zdemaskowani.

Policyjna współpraca z gangiem – pomysł nr 2

Możecie dać się przekupić złodziejom i ułatwić im ucieczkę, jednak dobrze się ceńcie. Ugadajcie szczegóły w taki sposób, by było im trudno Was ułaskawić.

Napad na bank – pomysł nr 3

Kolejny pomysł to zorganizowanie napadu na bank. Niech skarbcem będzie, na przykład koniec ogrodu. Po drodze na rabusiów czekają różne przeszkody i podchwytliwe zagadki, które rozwiązane w zły sposób szybko ich zdemaskują.

Poszukiwanie mordercy – pomysł nr 4

W sali przesłuchań zorganizujecie składanie zeznań. Oskarżonym możecie zadawać tylko takie pytania, na które będą mogli oni odpowiedzieć „tak” lub „nie”. Wszystkie poszlaki szczegółowo zapisujcie, i gdy w końcu uda Wam się ustalić sprawcę, zamknijcie go w areszcie na ustalony czas. Może go opuścić jedynie pod warunkiem wpłacenia kaucji, której wysokość i formę sami ustalicie.