786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Kitesurfing dla firm – integracja nad morzem

Imprezy integracyjne to wydarzenia o ogromnej wadze. Oczywiście, jak każda impreza, mają na celu dobrą zabawę, odprężenie, relaks, oderwanie się od codzienności. Służą naładowaniu baterii, by potem móc pracować efektywniej. Jednak mają jeszcze jeden, nadrzędny cel – integrację właśnie. Dlatego wybór atrakcji na wyjazd integracyjny nie może być przypadkowy. Wybrzeże, podobnie jak góry, jest jedną z popularnych destynacji. Powód tego jest bardzo prosty – morze daje ogromną ilość atrakcji do wyboru, a dla grupy, która przyjechała z innej części kraju, samo w sobie jest atrakcją. Sporty wodne to jedna często wybieranych opcji. Jednym z tych sportów jest kitesurfing.

Kitesurfing – co to takiego?

Kitesurfing, jak nazwa wskazuje, jest odmianą surfingu. Charakterystyczne dla niego jest, że oprócz deski, korzysta się także z ogromnego latawca, do którego surfer jest przypięty specjalną uprzężą. Latawiec ten, zwany w żargonie kite, służy za źródło energii, która napędza deskę – podobnie jak żagiel w windsurfingu. Nauka kitesurfingu zaczyna się od opanowania wiedzy teoretycznej, następnie przechodzi się do ćwiczeń w wodzie i doskonalenia techniki.

Trafiona atrakcja!

Kitesurfing jest sportem indywidualnym, czy przez to nie nadaje się na atrakcję na wyjeździe integracyjnym? To prawda, że największą popularnością cieszą się dyscypliny zespołowe, które budują współpracę w grupie, wzmacniają relacje i zaufanie. Nie jest to jednak reguła i kitesurfing jest dowodem, że można inaczej. Wspólna nauka nowej umiejętności, pokonywanie słabości, pomaganie sobie nawzajem i dopingowanie, radość z sukcesów kolegów i koleżanek – to wszystko ma nieocenioną wartość w tworzeniu więzi międzyludzkich, a tym samym wzmacnianiu zespołu ludzkiego. Kitesurfing to szansa na ciekawie spędzony czas nad morzem, a kto wie, może i odkrycie nowej pasji?

Daj się ponieść!

Jeśli szukasz niebanalnej atrakcji na imprezę integracyjną w swojej firmie, kitesurfing to oferta dla Ciebie! A jeśli szukasz najwyższej jakości organizacji, trafiłeś idealnie – jako agencja eventowa, obecna na rynku od wielu lat i bogata w doświadczenie, z przyjemnością zorganizujemy kurs kitesurfingu dla Twojego teamu! Możemy także zadbać o inne rozrywki, a nawet postarać się o odpowiednie zakwaterowanie i catering. Powierzone nam wydarzenie musi skończyć się sukcesem!