786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Wyjazd firmowy z obozem Mental Shelter w tle

Czy wyjazdy integracyjne i firmowe muszą zawsze odbywać się na salach konferencyjnych? A może dotychczasowe wyjazdy powodowały więcej przygnębienia u pracowników a nie potrzebnej do działania motywacji i odskoczni od codzienności?

Czym jest obóz Mental Shelter?

Kołcz Majk czyli Michał Wawrzyniak, pomysłodawca i założyciel obozów Mental Shelter, pokazuje jak prowadzić i rozwinąć biznes na globalną skalę, zachowując przy tym zdrowy rozsądek, pogodę ducha i spełniać na biznesowej drodze wszystkie marzenia.

Mental Shelter to obozy tematyczne, które odbywają się w Jaraczu, miejscowości położonej 40 minut od Poznania.

To obóz jakich nie było dotychczas. Obóz, który ma uświadomić swoje lęki, ograniczenia i przemóc je, zmieniając w sukces. Obóz, który jednoczy ludzi, uczy pokory, dodaje ogromnej siły, uczy życia w ekstremalnych warunkach i zgodnych z naturą, uczy odwagi, dostosowania się do każdych warunków, a nie tylko tych, które są sprzyjające, ponieważ każdy biznes buduje się właśnie na setkach niesprzyjających warunków.

Mental Shelter to oferta dla osób indywidualnych i grupowych, a spotkanie z Michałem Wawrzyniakiem to niezwykły bonus, który pozwala na żywo zadać wiele nurtujących dotąd pytań o biznesową drogę.

Dlaczego warto na obóz wysłać swoją firmę?

Pot, łzy, ale także radości z samodzielnie uzyskanych sukcesów podczas obozu ukażą, kto się łatwo poddaje a kto będzie walczył ze swoimi słabościami i ograniczeniami, które hamują także cały proces pracy w firmie. Dzięki niemu kadra kierownicza i pracownicy mogą zobaczyć co wpływa na ich działania w codziennej pracy i jak bardzo trzeba to zmienić.

Oferta Mental Shelter to kilka obozów tematycznych, w zależności od chęci uzyskania odpowiednich efektów motywacyjnych. Viking Camp, Gridless Camp, Urban Samurai czy Mars Camp to zarówno nauka jak i zabawa. To ekstremalne przeżycia, ale i szkolenie jak poradzić sobie w życiu, które nie raz może negatywnie zaskoczyć. To poprawa stanu fizycznego, energetycznego, intelektualnego, kreatywności, cech przywództwa, odkrycia swojego potencjału i możliwości.

W sam raz na firmowy wyjazd integracyjny czy wyjazd firmowy kadry zarządzającej i nietypowe spędzenie czasu, po którym wraca się z całkowicie odmienioną psychiką.

Nowe kompetencje, zmiana mentalności, przygoda życia i zakończenie obozu z siłą jaka drzemie i jest ukryta wewnątrz każdego członka zespołu, pozwoli wnieść firmę na wyższy poziom i odnieść spektakularne sukcesy zawodowe.