786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Wynajem dekoracji do aranżacji otoczenia w stylu naturalistycznym

Natura odgrywa coraz większą rolę w aranżacjach wnętrz. Liczne wydarzenia rodzinne jak śluby, wieczory panieńskie, urodziny, imieniny i inne spotkania towarzyskie, są chętnie dekorowane przez naturalne elementy i ozdoby.  Pozwalają one być w pełni w zgodzie z naturą i jednocześnie przenieść trochę natury do pomieszczenia.

Dlaczego warto skorzystać z  naturalnych dekoracji?

Inspiracje naturalnymi elementami, to powrót do harmonii, obcowanie z przyrodą, i proste rozwiązania, które pasują do licznych uroczystości.

Dekoracje w naturalnym stylu pasują zarówno do ślubu w plenerze lub w urokliwym romantycznym dworku, dekoracji wesela, do oprawy wnętrza kościoła, na komunię, na chrzest,  urodzinową domówkę,  wieczór panieński,  a także do codziennej dekoracji tarasu czy balkonu. Niektóre dekoracje pięknie prezentują się we wnętrzach mieszkań. Są także chętnie wybierane na co dzień do usługi home stagingu, dzięki której można szybciej wynająć lub sprzedać nieruchomość. Dekoracje podkreślają styl wnętrza i podnoszą jego wizerunek pod względem spójności z ekologicznym stylem  i dostosowanie do naturalnego środowiska. Architekci wnętrz, projektanci i dekoratorzy, często sięgają po wynajem dekoracji naturalnych, które zdecydowanie lepiej wyglądają w prezentowanych wnętrzach niż kolorowe dekoracje przygotowane na konkretne uroczystości.

Jakie dekoracje wyglądają najciekawiej?

Szukając dekoracji w naturalistycznym stylu można zauważyć, że dominuje w nich drewno, mech, naturalne rośliny i liczne dodatki z papieru oraz juty.

Drewniane podstawki na wizytówki, podstawki z krążków drewnianych pod szklanki i kieliszki, przydatne na firmowych eventach, zwrócą na siebie uwagę z daleka. Stoły na różnych uroczystościach udekorowane taśmami jutowymi, dopełnione świecami w naturalnym kolorze beżu, bieli lub brązu, do tego drewniana numeracja stołów, rozrzucone konfetti z papieru, bieżnik z juty, a nawet pudełeczka z szarego papieru, w których znajdują się upominki dla gości, wprowadza wszystkich przybyłych w świat pełen przyrody i natury.  Wypożyczenie dekoracji umożliwi zorganizowanie przyjęcia, które zostanie w pamięci na wiele lat. Dobór odpowiednich dodatków w stylu naturalnym, spowoduje, że uroczystość nabierze pełniejszego i zdecydowanie lepszego wizualnie charakteru.

 

Dostępne na rynku dekoracje na wynajem, oferują bardzo dużą ilość propozycji jakimi można udekorować stół oraz otoczenie. Wstążki jutowe posłużą do samodzielnego wykonania kokard, wiązań na krzesłach, wydzielenia poszczególnych funkcji w przestrzeni na firmowym lub prywatnym evencie.