786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Stoiska eventowe pełne atrakcji

Eventy kierowane są zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci. Te, które są organizowane pod usługi branżowe zdecydowanie różnią się od tych dla kreatywnych odbiorców lub dzieci.  Warto czasami połączyć jedne z drugimi, ponieważ eventy dla dorosłych aż czekają na uzupełnienie atrakcjami zabaw, gier i kreatywnego spędzania czasu, a eventy dla dzieci, dodaniem więcej warsztatów, które uczą, bawią, i zajmują czas dziecka, rozwijając jego umiejętności.

Dlaczego atrakcje są takie istotne

Eventy trwają przeważnie jeden lub kilka dni. Wielogodzinne spotkania, z których odbiorcy chcą wynieść zarówno wartość merytoryczną jak i poznać nowości rynkowe, chcą także mieć pewność, że nie będzie to stracony czas, pełen znużenia i przesytu materiałem oraz informacjami, jakie są na evencie prezentowane.

Atrakcje nie tylko rozbudzają uczestników, po czasami trudnych i pełnych merytorycznej wiedzy szkoleniach czy wystąpieniach, ale pozwalają poznać różne możliwości zastosowań produktów i usług co wpływa na ich późniejsze pomysły i dostosowanie oferty danej firmy do własnego życia. Ponadto, zdecydowanie łatwiej odbiorcy zapamiętują stoiska eventowe, które ukierunkowane są na atrakcje i wspólną zabawę, niż te które tylko przekazują informacje o swojej ofercie. Wspólna zabawa zawsze łączy i staje się długotrwałym wspomnieniem,  jakiego nie jest w stanie zastąpić żadna ulotka, rozmowa, plakat, czy produkt prosto z pudełka. Ilość wymyślonych rzeczy oraz dostępność różnorakich usług przyzwyczaiła odbiorców, że wszystko jest do siebie podobne i jednakowe. Jeżeli chce się ze swoim produktem wyróżnić spośród tej jednakowości, można to zrobić tylko za sprawą atrakcji na swoim własnym stoisku.

Czym wyróżnić swoje stoisko?

Na stoisku można zaaranżować kolaż, który zostanie przemieniany przez każdą osobę,  która podejdzie i nawiąże kontakt. Po ułożeniu przez nią kolażu, zostanie wykonane zdjęcie za pomocą aparatu Instax lub  typu Polaroid, a wydruk zdjęcia z drukarki zostanie przekazane osobie, która stworzyła kolaż, jako pamiątkowe zdjęcie za stoiska. Osoba, która opublikuje to zdjęcie na swoich social mediach i oznaczy markę, otrzyma mały podarunek w ramach wdzięczności, a tym samym rozpocznie cały szereg reklamy opartej na marketingu szeptanym. Zdjęcia można wykonać także w inny sposób i podarować swoim potencjalnym klientom, a oni na pewno pochwalą się nim wśród swoich znajomych czy rodziny. Podobnie jest z konkursami, które można organizować na stoiskach lub przebieraniami. Przebieranie się w nietypowy sposób (co wcale nie musi być powiązane z marką, której stoisko dotyczy) spowoduje, że każdy zainteresowany będzie chciał zobaczyć się w innym wydaniu.  Najważniejszy jest przekaz i zaangażowanie do zabawy jak największej ilości osób, ponieważ osoby z targów i tak będą mówić o marce, która zrobiła na nich największe wrażenie, nawet wtedy, kiedy event się zakończy.