786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Wyjazd firmowy dla branży reklamowej – jak przygotować?

Branża reklamowa to kreatywna dziedzina życia, której zadaniem jest trafienie do odpowiedniej ilości odbiorców zainteresowanych danym produktem lub usługą, jaka wpłynie na polepszenie jakości życia, a jednocześnie podniesie status firmy, wpłynie na lepsze zarobki i rozwój na rynku lokalnym i globalnym. Im lepiej zaprojektowana reklama tym lepsze efekty jest w stanie uzyskać.

Jak przygotować wyjazd firmowy dla branży reklamowej?

W związku z kreatywnością, wyjazd dla branży reklamowej powinien być równie kreatywny jak sama branża. Zwykły wyjazd oparty tylko na szkoleniu czy konferencji będzie dla ludzi pełnych pomysłów bardzo monotonny i nieciekawy. Każda z osób przebywająca na takim spotkaniu, będzie chciała jak najszybciej wyjechać z tego spotkania, i nie uzna go za nic wartościowego, nawet wtedy, kiedy merytoryka będzie bardzo spójna i trafiona do odbiorców.

Wyjazd firmowy dla branży reklamowej powinien być oparty głównie na atrakcjach a nie na siedzeniu na sali szkoleniowej. Poprzez zabawę i atrakcje, mogą zostać przeniesione inspirujące pomysły, które trafiają do kreatywnych członków branży reklamowej i spowodują, że już na miejscu, na wyjeździe, zaczną tworzyć nowe pomysły na reklamę. Do takich kreatywnych przedsięwzięć, które na wyjeździe powinny się znaleźć, należą wszelkie zajęcia manualne, aktywność fizyczna skupiona na branży mało popularnej, gry zespołowe, gdzie trzeba odkryć coś w przestrzeni miejskiej lub lokalizację w jakiej wyjazd jest organizowany,  szkolenia z prowadzenia drona, grupowe zajęcia z gier interaktywnych, a także loty widokowe i sporty ekstremalne, które mogą zaciekawić i zainteresować odbiorców.

Czym warto zaskoczyć branże reklamową?

Wartościową atrakcją dla zespołu, który zajmuje się na co dzień reklamą, będzie zaproszenie gości, którzy są znani w całym kraju, a nawet za granicą. Udział osoby, która osiągnęła sukces dzięki swojemu PRowi  lub reklamie, pozwoli zainteresować się branży reklamowej, aby sprostać wyzwaniom i wykrzesać ze swoich umiejętności rozwiązania na ogólnopolską lub światowa skalę. Poznanie popularnych osób na żywo, będzie na pewno bardziej inspirujące, niż klasycznie prowadzone prelekcje.

Innowacje i nowe technologie wprowadzają w branży reklamowej nowe wyzwania, więc przedstawienie możliwości rynkowych, z jakich do tej pory branża reklamowa nie zdawała sobie sprawy, będzie równie trafionym punktem na wyjeździe firmowym.