786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Muzyczny wyjazd korporacyjny – jak dobrze zorganizować?

W firmach korporacyjnych pracuje wiele utalentowanych osób. Korporacje wybrali ze względu na stabilność finansową, i chęć rozwoju swoich marzeń. Nie każdy może utrzymywać się ze swoich muzycznych talentów, więc korporacja łączy wiele dodatkowych funkcji, które warto w swoich pracownikach wykrzesać i dawać im możliwość rozwijania się w tym zakresie. Praca w korporacji to także wizytówka dla firmy, więc zadowolony pracownik, który może się spełniać poza godzinami pracy, to także dobrze rozwijająca się firma i lepsze efekty pracy.

Jak zorganizować muzyczny wyjazd korporacyjny?

Chcąc wspomóc talenty muzyczne swoich pracowników na wyjeździe korporacyjnym, gdzie muzyka pełni kluczową rolę, warto przygotować wyjazd w taki sposób, by każdy talent muzyczny mógł się w tym czasie dokształcić i pokazać z jak najlepszej strony. Przed organizacją wyjazdu korporacyjnego warto zrobić wywiad środowiskowy wśród swoich pracowników, jaki styl muzyki lubią czy grają na instrumentach oraz czy śpiewają. Dzięki temu będzie można zorganizować atrakcje i połączyć je ze szkoleniami dostosowanymi do działalności firmy, aby jedno z drugim nie kolidowało, a osoby uczestniczące w wyjeździe były zadowolone z atrakcji jakie zapewniła im fima.

Na wyjeździe każda osoba powinna znaleźć atrakcje związane z grą na instrumentach najlepiej w formie szkoleń będących bonusem i pakietem dodatkowym dla uczestników wyjazdu, warsztaty z muzykami w kwestii śpiewu, dzięki któremu osoby umiejące dobrze operować głosem, będą mogły samodzielnie podjąć się kolejnych muzycznych wyzwań lub stworzyć firmową grupę muzyczną jaka będzie dalej reprezentować firmę na różnych przedsięwzięciach. Firma korporacyjna, ze względu na swoją wielkość, powinna zapewnić swoim pracownikom finansowanie rozwoju hobby i umiejętności jakim jest śpiewanie. Nie koliduje to jedno z drugim a zadowoleni pracownicy, nie będą chcieli odchodzić z firmy, a wręcz przeciwnie – tylko ją rozwijać.

Co, poza warsztatami, powinno się znaleźć na muzycznym wyjeździe ?

Pod koniec wyjazdu można stworzyć również event muzyczny, gdzie zaproszonymi gośćmi będą znane gwiazdy. Wszystkie osoby, które wezmą udział w warsztatach i szkoleniach muzycznych zostaną zaproszone przez te gwiazdy na scenę, aby wspólnie zaśpiewać utwór, który powstał na wyjeździe. Tym utworem może być repertuar danej gwiazdy lub piosenka stworzona konkretnie pod markę korporacyjną. Wprowadzenie do obiegu internetowego, pokaże, że jest to niezwykła reklama dla wszystkich pracujących w tej branży, a utwór może stać się hitem na masową skalę. Jeden wyjazd muzyczny może odmienić postrzeganie pracowników na temat swojej firmy jak ich właścicieli do swoich pracowników.