786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Impreza firmowa w nowoczesnym stylu – jakie dodatki i atrakcje dobrać?

Firmowe imprezy często charakteryzują się wyszukanymi strojami, elegancją i nowoczesnością. Nowoczesny rozwiązania wybierane na imprezy firmowe, ponieważ pozwalają zachować biznesowy styl i przedstawić firmę z jak najlepszej strony. Nowoczesne rozwiązania sprawdzają się ponadto do każdej branży i podnoszą jej wizerunek i status na wyższy poziom.

Czym wyróżnia się nowoczesny styl w biznesie?

Nowoczesne, biznesowe style wyróżnia elegancja, współczesne, nowoczesne wzory,  często luksusowe materiały i miejsca, które cechuje nowoczesna architektura i architektura wnętrz. Nie sięgając daleko, można zauważyć, że wszystkie luksusowe hotele i sale konferencyjne oparte są na nowoczesnych i współczesnych rozwiązaniach. Tylko nieliczne z nich posiadają wyszukany styl o zupełnie innej formie – glamour, styl śródziemnomorski czy kolonialny. Dzieję się tak, ponieważ właśnie nowoczesność sprawdza się w każdej sytuacji. Często mylona jest z minimalizmem, ale nie każde nowoczesne miejsce ten minimalizm cechuje. Czasami są to wręcz pełne przepychu otoczenia, gdzie króluje duża ilość roślin czy naturalnych materiałów.

Jakie dodatki dobrać?

Impreza firmowa, na którą wszyscy goście przybędą w odświętnym stroju, musi posiada również odpowiednią oprawę. Tą oprawą są dodatki do nowoczesnych wnętrz i stylu imprezy. Sprawdzą się tu złote balony i wszystkie dekoracje nacechowane mieniącą się barwą złota i srebra, dodatki w odcieniu czerni, bieli, szarości a niekiedy nawet bordo. Dekoracje pełne metalizowanych balonów i materiałów, w tym kolorowe kieliszki na stołach czy zastawa, którą będą użytkować goście powinna charakteryzować się bogactwem i emanować sukcesem. Warto udekorować salę na imprezę firmową dużą ilością ciętych kwiatów, o współczesnych kształtach. Tzw. “rajski ptak”, czyli Strelicja, będą w takim wnętrzu idealnie współgrać ze stylem. Wspaniale sprawdzą się w tym przypadku także Cantedeskia i Frezje. Ich biała barwa wyróżni się spośród innych złotych, srebrnych i czarnych dekoracji.

W nowoczesnym stylu warto wprowadzić także dekoracje świetlne, np. diody LED, balony fluorescencyjne w kolorze białym, czy inne świecące dodatki, które odmienią przestrzeń po zmroku. Nie może zabraknąć na imprezę dużej ilości świec o podobnej kolorystyce co dodatki i małych upominków dla gości w metalizowanych pudełeczkach ustawionych na stołach. Kompozycja dekoracji w takim zestawieniu ujednolici nowoczesne przesłanie.