786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Jubileusz firmy z tematyką rodeo

Jubileusz firmy, który jest najczęściej organizowany na okrągłą rocznicę lub w formie podsumowania sukcesu produktu lub usługi jaką oferuje firma, to możliwość spotkania z pracownikami, kontrahentami i klientami, którzy przez te wszystkie lata wpływali na rozwój działalności, w mniejszym lub większym stopniu. Jubileusze przyciągają zatem dużą ilość odbiorców i osób, w związku z czym, warto zaproponować im atrakcje, które poza zjedzeniem tortu czy wspólnymi rozmowami, będą również zaskakującym spędzaniem czasu.

W jaki sposób wprowadzić rodeo na jubileusz firmy?

Jubileusz może mieć tematykę przewodnią, do której wszyscy zaproszeni będą mogli się dostosować, zarówno pod względem przebrania jak i swojego nastawienia co do trwającej imprezy. Bardzo ciekawym sposobem na umilenie czasu gościom jubileuszu, będą wszelkie atrakcje związane z życiem country, kowbojami i rodeo. Dostępne są na rynku produkty, które można wynająć na różne przedsięwzięcia i okazje. Należy do nich wynajem rodeo, dzięki któremu można spróbować swoich sił w ujeżdżaniu byka. Wiele osób chce spróbować swoich sił w utrzymaniu się na tym sztucznym zwierzęciu, ponieważ Rodeo, z punktu widzenia obserwującego, wydaje się bardzo prostym zadaniem. Mało kto jednak, jest w stanie utrzymać się na byku przez cały czas trwania atrakcji. Uzupełnieniem atrakcji jakim jest Rodeo, mogą być przebrania, dzięki którym wszyscy goście poczują się jak w innym świecie. Kowbojskie stroje, kapelusze, a nawet konne podróże wzdłuż brzegów morza czy innych rejonów – jako dodatkowa atrakcja dla wybranych osób, będzie pokazywała wartość zorganizowanej imprezy jubileuszowej.

Jakimi atrakcjami można uzupełnić jubileusz firmy w tematyce Rodeo?

Warto taki jubileusz zorganizować w plenerze, ponieważ możliwości dekoracyjne i atrakcje są zdecydowanie większe niż wewnątrz pomieszczeń. Żywe konie, Rodeo czy wypożyczenie sztucznej krowy, na której można nauczyć się dojenia, do tego koncerty w stylu country, off road po okolicznych trasach, dmuchańce, w których mogą wziąć udział liczne grupy np. pracownicy firmy, a także atrakcje związane ze strzelaniem z łuku lub gry i zabawy zespołowe, rozluźnią tematykę jubileuszu i staną się świetną zabawą do wspólnie spędzonego czasu.