786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Dlaczego impreza plenerowa jest lepsza niż spotkanie integracyjne w biurze?

Impreza plenerowa jest duża lepsza niż spotkanie integracyjne w biurze. To niezaprzeczalny fakt. Przede wszystkiego dlatego, że impreza plenerowa w nowym miejscu to coś bardziej zaskakującego. Poza tym czasem dla ludzi dobrze jest, by nie byli w biurowcu cały czas. Oni są tam po parę godzin w ciągu dnia. Dlatego też jeśli zostanie zorganizowany taki event dla pracowników, to na pewno będą oni mile zaskoczeni. Tym zajmuje się agencja eventowa. Jesteśmy w stanie wszystko przygotować.

Dobra atmosfera na imprezie plenerowej

Ze względu na niesamowitą  atmosferę, imprezy plenerowe cieszą się dużą popularnością. Spotkanie integracyjne zorganizowane w plenerze będzie dobrym rozwiązaniem. Chodzi szczególnie tutaj o integrację. Takie jest założenie. Taki jest też cel tego typu spotkań integracyjnych.

Atrakcje na spotkaniach integracyjnych

Spotkanie integracyjne może być naprawdę zorganizowane w bardzo dobry sposób. Poza tym mogą one również cieszyć się wieloma atrakcjami. My jako agencja Whatevent możemy Ci je zapewnić. Ich przykładem będzie Eliminator Meltdown. Na podestach, dwóch zawodników skacze nad piłkami, które stale się kręcą. Kolejny przykład to przelot myśliwcem. Wraz z doświadczonymi pilotami możesz to przeżyć sam! Jeśli impreza plenerowa jest bardziej zasiadaną, to tutaj – idealną propozycją będzie mobilne kasyno. W zestawie znajdziesz ruletki, black jacka oraz oczywiście stoły. Mobilny escape room jest również niesamowitą atrakcją. Agencja eventowa może Ci ją ulokować, gdzie tylko chcesz. Mobilny escape room to także jedna z najciekawszych metod teambuildingowych. Ciekawą opcją jest również fireshow. Niesamowite emocje i wrażenia może Ci ten występ dostarczyć. Do performance można również zaliczyć nietypowe pokazy iluzjonisty. Tutaj również warto wspomnieć, że mamy niezwykłą scenografię, oświetlenie sceniczne oraz dym. Na pewno Ci się spodoba! Ciekawe również będą widowiska akrobatyczne.

Dlaczego więc impreza plenerowa jest lepsza niż spotkanie integracyjne w biurze?

Przede wszystkim klimat imprezy plenerowej jest niesamowity. W biurze, nie byłoby możliwości zobaczyć i skorzystać z tak wielu atrakcji. My ich posiadamy do zaoferowania mnóstwo. Oderwać się od miejsca pracy i spędzić czas ze współpracownikami na zewnątrz to bardzo dobra rzecz. Poza tym wiele atrakcji są dobrymi metodami teambuilingowymi. Oto właśnie chodzi, o integrację. Dzięki imprezie plenerowej pracownicy łatwiej mogą się ze sobą poznać. W biurze zapewne się rozmawia podczas przerw. Jednak to nie to samo co event plenerowy z mnóstwem atrakcji.