786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Impreza firmowa dla szefa – co powinno się na niej znaleźć?

Imprezy okolicznościowe, urodzinowe czy imieninowe w firmie, są często przypadkowe i organizowane w ostatniej chwili. Jeżeli grupa firmowa jest mała i każdy zna swoją datę urodzenia oraz imienin można przygotować imprezę dla poszczególnych członków zespołu z odpowiednim wyprzedzeniem. Imprezy firmowe organizowane są również ze względu na zintegrowanie ze sobą zespołu, a także z powodu różnych okoliczności związanych z sukcesem firmy i jej rozwojem. Jak zatem zorganizować imprezę firmową dla szefa, jeżeli na przykład odniósł sukces?

Co powinno znaleźć się na imprezie firmowej dla szefa?

Przygotowując imprezę dla szefa, jest ona oparta o imprezę niespodziankę. Najczęściej szef nie domyśla się i nie spodziewa, że jego pracownicy organizują dla niego jakieś przedsięwzięcie. Czy szefem jest kobieta czy mężczyzna, preferencje co do danej imprezy są jednakowe. Spotkanie ma zaskoczyć, uatrakcyjnić pracę i spojrzeć na swój zespół z innej perspektywy niż tylko przez pracę i relację pracownicy – szef.  Taka impreza dla szefa jest bowiem wskazówką, że zespół ceni sobie jego, jako osobę, a osobiste sukcesy są sukcesami całej firmy, ponieważ to on stworzył, wymyślił i rozwinął markę, aby pracownicy mieli gdzie pracować  i jak się rozwijać.

Poza poczęstunkiem, najlepiej w formie małych przekąsek i tortu udekorowanego topperem z gratulacjami, przestrzeń biura, w której zostanie zorganizowane impreza niespodzianka, powinna być także dobrze udekorowana pod konkretną okoliczność. Wiszące girlandy, pompony balony czy konfetti, którym można obsypać szefa, to podstawa dobrze zaaranżowanej imprezy niespodzianki. Każdy pracownik powinien skupić się na jednym przedsięwzięciu, którym się zajmie a wówczas wystarczy 5-10 minut, aby zaaranżować całą salę, nawet wtedy, kiedy w biurze jest szef. Wystarczy jego chwilowe wyjście lub pozostanie w pokoju, z którego nie widzi reszty wnętrza, aby odmienić przestrzeń z udziałem wszystkich pracowników.

Czym warto zaskoczyć swojego szefa?

Znając preferencje hobby i możliwości swojego szefostwa, poza udekorowanie biura czy miejsca pracy, warto przygotować dla szefa drobny prezent i prezent niespodziankę.  Już sama impreza będzie dla niego zaskoczeniem, ale zaproszenia np. osoby, która jest dla niego inspiracją to niezwykłe wydarzenie, które zapamięta na całe życie i wprowadzi w jego dalsze działania mnóstwo zapału i energii.