786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Zimowe wyjazdy integracyjne dla firm

Zima to trudny okres dla wszystkich. Jest ciemno, zimno, a poruszanie się na zewnątrz jest utrudnione przez opady śniegu, oblodzenie i mróz. W takich warunkach trudno utrzymać pełen zapał do pracy i pozostać zmotywowanym. Lato wydaje się jeszcze bardzo odległe, urlop jeszcze bardziej, a obowiązki nie mogą czekać. Dlatego to właśnie zima jest doskonałym czasem na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego dla pracowników firmy. Odrobina relaksu i dobrej zabawy pomoże z większym optymizmem podejść do codziennych wyzwań! Ale co zima ma do zaoferowania?

Zimowe szaleństwo

Zima to świetna okazja do spróbowania wielu sportów, związanych z tą porą roku. Narciarstwo, snowboard, łyżwiarstwo – te wszystkie sezonowe przyjemności świetnie nadają się do wspólnej zabawy i integracji bez względu na stopień zaawansowania uczestników. Nawet znana wszystkim bitwa na śnieżki może odkryć w sobie niezwykły potencjał teambuildingowy, a obejrzenie na żywo zawodów skoków narciarskich zapewni emocje. Możliwości są nieskończone. Wyjazd w góry to dodatkowy atut – widoki ośnieżonych szczytów, bliskość przyrody i przytulne schroniska pozwolą umysłowi uwolnić się od obciążeń codzienności i naprawdę wypocząć.

Atrakcje w przytulnych wnętrzach

Jeśli próbowanie swoich sił na górskim stoku nam nie wystarcza albo mróz skutecznie odstrasza od wyjścia na zewnątrz, pozostaje wciąż całe mnóstwo atrakcji, które odbywać się mogą we wnętrzach budynków. Niewiele potrzeba miejsca, by zorganizować ciekawą i emocjonującą rozgrywkę w escape room albo wyświetlić interesujący film. Rejony górskie posiadają bogatą ofertę basenów i wód termalnych, szczególnie kuszących, gdy na zewnątrz skrzy mróz. Na pewno każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego!

Z nami się nie zgrzejesz!

W agencji eventowej Whatevent wiemy najlepiej, czego potrzeba, aby wyjazd integracyjny był udany i skutecznie zmotywował zespół. Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez. Nie straszne nam są żadne warunki! Gwarantujemy, że z nami zimowy wyjazd integracyjny w Twojej firmie będzie strzałem w dziesiątkę. Zajmiemy się całą organizacją: znajdziemy odpowiednią lokalizację, zapewnimy atrakcje i niezbędny instruktaż, zadbamy o bezpieczeństwo, pozytywne emocje i pełnię wrażeń. Nie czekaj na pierwszy śnieg – zgłoś się do nas już dziś!