786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Impreza tematyczna w stylu piłkarskim

W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się imprezy tematyczne. Fenomen takich wydarzeń tkwi w niezwykłej atmosferze i możliwości oderwania się od rzeczywistości przez zaproszonych gości. Celem imprezy tematycznej jest odtworzenie wybranego klimatu i zaaranżowanie wcześniej wymyślonego świata. Decydując się na takie wydarzenie musimy przede wszystkim wybrać gości oraz odpowiedni czas i miejsce. W zależności od płci i wieku uczestników możemy poszukiwać pośród innych motywów, a co za tym idzie rozrywek.

Impreza w stylu piłkarskim

Motywem przewodnim takiego wieczoru jest oczywiście piłka nożna. Wbrew pozorom impreza o takim temacie jest skierowana do bardzo szerokiego grona ludzi, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Aby poczuć klimat wielkiego piłkarskiego wydarzenia musimy zadbać o odpowiednią scenografię i aranżacje. W miejscu imprezy warto rozwiesić symbole naszej reprezentacji, plakaty najlepszych piłkarzy w historii, a na stołach rozłożyć dodatki z piłkarskim motywem.

Obowiązkowymi strojami dla wszystkich zaproszonych gości są oczywiście koszulki i stroje kibiców, szaliki czy biało-czerwone czapki. Ciekawym rozwiązaniem jest przebranie kierownika impreza za sędziego, dzięki czemu każdy z gości będzie wiedział do kogo może kierować się w razie problemu czy pytań. Na imprezie w stylu piłkarskim koniecznie muszą się pojawić charakterystyczne rozrywki. Do najciekawszych atrakcji, które mieliśmy okazje organizować są ogromne stoły do piłkarzyków, różnorakie automatu do mierzenia siły kopnięć czy konkursy na najlepsze przyśpiewki kibiców. Do uroczystego otwarcia wieczoru warto wykorzystać hymn polski, który sprawi, że goście będą mogli się poczuć jak na dużym wydarzeniu piłkarskim.

Nasi specjaliści mają na swoim koncie wiele imprez o takiej tematyce, niemniej każda kolejna różni się od poprzedniej. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług to wymyślimy atrakcję, których jeszcze nie było. W klimacie piłkarskim nie może zabraknąć również cheerleaderek tańczących swoje choreografię czy wielkiego ekranu, na którym goście obejrzą mecz czy też najciekawsze fragmenty w historii polskiego.