786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Kompleksowa impreza firmowa w Dworku Szwajcaria w Zwardoniu

Jeżeli szukasz miejsca, które doskonale nadaje się na kompleksową organizację konferencji i ma za zadanie sprawić ogromne wrażenie na jej uczestnikach, to świetnie trafiłeś. Nasza agencja eventowa Whatevent zajmuje się znalezieniem takiego miejsca oraz jego całkowitą obsługą wraz z atrakcjami dodatkowymi. Na zimowy event doskonale nadaje się przytulny i zaskakujący Dworek Szwajcaria w Zwardoniu.

Miejsce z duszą

Zwardoński Dworek sięga swą historią do 1928 roku. Zbudowany był w klimacie nawiązującym do budownictwa szwajcarskiego. Okolica ta, zwana była bowiem „Małą Szwajcarią”, ze względu na swoje niesamowite położenie i urok tamtejszych krajobrazów. Obecny jego wygląd to zasługa prywatnego inwestora, który odrestaurował Dworek i od 2015 roku prowadzi tutaj działalność nastawiona na turystykę. Dworek Szwajcaria bez wątpienia należy do perełek architektury drewnianej tego regionu.

Konferencja z dodatkowymi atrakcjami

Dworek Szwajcaria oferuje do dyspozycji sześćdziesięcioosobową, klimatyzowaną salę konferencyjną. Pełni ona również funkcję sali kinowej, z ekranem i projektorem, której atrakcją jest ponad stuletnia, w ciekawy sposób zaaranżowana ściana, zapoznająca gości z historią tego miejsca. Na wyposażeniu znajduje się także profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy. Nasza agencja zadba o wszystkie dodatkowe, niezbędne przedmioty, a także zorganizuje przerwę kawową wraz ze słodkim bufetem.

Atrakcje dodatkowe

Zależnie od pory roku wokół dworku do dyspozycji pozostaje wiele ciekawych atrakcji. Zimą przyciągać będzie jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w okolicy – ZwardońSKI. Znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów stąd, a dodatkowo jest czynny również po zmroku. Niedaleka odległość od Słowacji będzie także zachęcać odwiedzeniem tamtych stron. Słowacki kompleks narciarski SKI AREAL położony jest zaledwie trzy kilometry dalej, a przejeżdżając piętnaście kilometrów trafimy na Vielką Racę. Wielką i niezapomnianą atrakcją będzie  organizowany przez naszą agencję przejazd skuterami śnieżnymi. Widoki zapierające dech w piersiach będą idealnym uzupełnieniem części nieoficjalnej eventu. Latem idealnie sprawdzi się natomiast wyprawa quadami w okolicę, która o tej porze roku jest równie piękna jak zimą. Dobre warunki atmosferyczne w obu przypadkach gwarantują wyniesienie stąd niezapomnianych wrażeń. Nasza agencja eventowa zadba o każdy szczegół przebiegu imprezy tak, aby wszystko odbyło się zgodnie z założonym planem.