786 222 223
Kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych na zamówienie w całej Polsce
kontakt@organizacjaeventow.com
Wynajem sprzętu do dekoracji stoiska targowego

Targi to niezawodny sposób na pozyskanie nowych klientów i kontrahentów. Bez względu   na to, czy firma jest duża czy dopiero wchodzi na rynek, targi to najlepsza decyzja jaką można podjąć podczas rozwoju swojej działalności i poszukiwania nowych odbiorców swoich produktów lub usług.

Dlaczego ważne jest udekorowanie stoiska targowego?

Targi przyciągają ogromną ilość ludzi zainteresowanych danym tematem przewodnim, który na targach jest prezentowany. Na wydarzenie przebywają potencjalni klienci, konkurencja, inne podmioty gospodarcze związane i nie związane z branżą oraz ciekawscy, którzy chcą zająć sobie czas w ciągu dnia. Potencjał jaki drzemie w targach można zauważyć dopiero podczas wystawiania swojej firmy jako jednego z wystawców.

 

Przyciągnięcie do siebie potencjalnych klientów i kontrahentów jest możliwe tylko dzięki pełnemu zaangażowaniu w przygotowanie stoiska oraz jego obsługę. Ponieważ wiele osób przykłada dużą wagę do samego pomysłu na stoisko, zapominając o tym, że to właśnie obsługa pozwoli to stoisko dopełnić, często nawet najlepsze stoisko nie jest tak popularne na targach jak to, które jest skromniejsze. To ludzie, którzy się na nim znajdują i są w pełni zaangażowani w pozyskanie potencjalnych klientów, otwarci na dyskusje i rozmowę o ich problemach klientów powodują największe zainteresowaniem stoiskiem targowym.

Co jest potrzebne na szybkie i efektowne wykonanie stoiska targowego?

Design stoisk targowych jest bardzo obszerny. Stoiska mogą być udekorowane tylko z gotowymi elementami oferowanymi przez targi, w których skład wchodzą blaty, stolik i krzesła, uzupełnione o wydruki swoich prac, roślinami i produktami jakie się oferuje, a mogą być także częścią większej całości. Mogą posiadać swój unikalny i niepowtarzalny pomysł, który w każdym sezonie i roku jest wymieniany pod nowe targi i przedsięwzięcia. Aby ułatwić pracę przy wykonaniu stoisk targowych, przydatne okażą się dekoracje i wyposażenie, które można wynająć na konkretny termin. Jeżeli targi nie mają cyklicznego wzoru i są wybierane przez firmę tylko sporadycznie (jako forma reklamy), warto sięgnąć po wyposażenie na wynajem. Wypożyczalnie oferują bardzo interesujące rozwiązania i nowoczesne bryły mebli oraz dodatków, dzięki którym można dopasować swoją ofertę usług i produktów do aranżacji stoiska, bez obawy, że będą ze sobą kolidować wizualnie. Dzięki takim rozwiązaniom, można stworzyć stoisko w zgodzie z naturą np. wybierając meble z palet, drewniane skrzynki, w których umieści się swoje produkty, czy meble przypominające styl loftowy lub rustykalny. Do dekoracji stoisk posłużą także oświetlenia w formie kostek LED, wszelkie sprzęty elektroniczne, pomagające podłączyć się z laptopem czy ekranem telewizyjnym oraz oświetlenie, które pozwoli zaprezentować produkty lub usługi w lepszym wydaniu.